האמנים החדשים של אן.אם.סי

פרזנטציה: ארז לב ארי, קובי אפללו, בעז בנאי

תיאטרון תמונע ת"א
0/5

ביום הראשון של החורף קיבלנו שלוש מנות חמות לטעימה. קוראים להם – בועז בנאי, קובי אפללו וארז לב ארי. המקום: תיאטרון תמונע. היוזמה – חברת אן. אם.סי.

חשבתי לתומי: היש עוד מקום בעולם שמציגים במפגן שיווקי כזה שלושה אמנים חדשים יחסית לתקשורת? זה בדרך כלל זכור לי מאמרגנים שמציעים את הצגות הילדים שלהם לקניינים, אבל זמרים שכבר מושמעים ברדיו, שכבר מציגים קבלות בדמות אלבומי בכורה?

אז נכון – יש כאן אקט שיווקי ממדרגה ראשונה, אולם מה רע בכך? מפני שזו "אמנות"? שטויות.כל חיינו אנחנו עסוקים בלמכור משהו. גם שירים, גם ספרים. במאים בודקים אם הסרט שלהם מוכר בקופות הכרטיסים. התיאטרונים מוכרים את עצמם לועדי עובדים. כל העולם שיווק, גם אמנות.

אז שנפרגן (תחזיקו אותי שלא אתחרט)? זה נחמד ויפה, שחברת מוסיקה עושה פרזנטציה לאמנים שלה, שהיא דואגת לתת להם רוח גבית. גם הם זקוקים לחשיפה, כי חשיפה מביאה קהל  שרוכש כרטיסים וגם דיסקים.

ההופעות: זה לא הולך להיות טור בקורת. פרזנטציה אינה הופעה לבקורת. היא, כמו שאמרתי, טעימה, ואני הרי כבר מכיר ומזהה את הנפשות הפועלות מהסינגלים שקיבלתי לבקורת. יש כאן כשרונות, יש כאן יוצרים, וכמו שאמרתי לארז לב ארי אחרי האירוע – אם זה לא בדם, אם זה לא זורם לחדרי הלב, אם זה לא מעורר את הנשמה, שום פרזנטציה לא תועיל.

כל אחד מהם נתן ארבעה שירים. בועז ינאי בן 30 – "תנופה", "פריז בחורף", "קצב ברגלים", "כל השבוע מרגיש כמו שבת". ליוו אותו – איתמר רוטשילד ויריב דדון בגיטרות, נעם ורדי בבס, מתן אפרת בתופים. התרגשות שמחקה חיוך מהפנים. השושלת נמשכת.

אחריו עלה קובי אפללו, תושב מעלות, סולן להקת "שמעונה", קול נדיר שמקורותיו ממתחת למיתרי הקול. אפללו נתן את "בא מן השתיקה", "שיר געגועים", "ים הרחמים", "מה שהלב בחר" מתוך האלבום החדש "בא מן השתיקה". ליוו אותו מי שהיו איתו בהקלטת האלבום – עמוס בן-דוד המעבד בכלי הקשה, גיא בוקאטי שקישט יפה בצליל הגיטרה, עידן שרון בפסנתר, אמיתי פאיינטה בבס.

אחרון, ואני לא אגדיר אותו ה"אהוד בנאי החדש", למרות שזה מה שעמד לי בקצה הלשון, ארז לב ארי.  כיפה רחבה על ראשו, רוק אוריינטאלי בנגינתו, חום הלב בשירתו. איש הקריות במוצאו שר את "צדק", "מה אעשה", "אל תפחד", "לבבתיני", כולם באלבום החדש – "שמחת הפרטים הקטנים".

הנגנים שתמכו בו – אריאל אביזוב בגיטרות, אברהם ששון אליהו בבס, אורן צור בכינור, תומר בכר – קלידים ונבל, יואב בונצל – תופים.

נגמר השיווק. יוצאים לשוק. בהצלחה! 

הוידאו

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. ל – 2
    אם אתה רוצה רק להתפרסם – קרוב לודאי שלא תשרוד את הקשיים והכאב, אם אתה אומן אמיתי, כלומר, כבעל כישרון ודחף יצירה גדולים, קרוב לודאי שתסבול ותשרוד ולבסוף גם תפרח 🙂

  2. הייתי אתמול בפרזנטציה, ואני רוצה דווקא לדבר על חברת התקליטים NMC / כל הכבוד. אכן, אקט שיווקי ממדרגה ראשונה. פשוט רעיון מוצלח להציג בפני "האנשים", אומנים בתחילת דרכם בתעשייה שכל אחד מהם כבר עשה דרך ארוכה בכדיי להגיע לתודעה הזאת. ואני מדבר על מסע וכברת דרך של אומן, בעידן ה"כוכב נולד" כאומן אני מאמין רק בדרך הזאת. יישר כח. וכמו שאמרו רבנו:
    " באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה…":)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות