"אני אמשיך"

ג'ורג'

מילים: רן דמרי וג'ורג' טופוריה. לחן: רן דמרי.
3/5

היפ הופ שמתחיל מינורי, צליל גיטרה אקוסטית קלאסי מעודן עם ניחוחות ספרדיים. ג'ורג' עושה את זה בוידוי לא מתפרע, שיר שמתפתח נינוח, עד שהוא  מגיע אחרי 40 שניות לקצב. על מה השיר? הבנאדם חרד מהצפוי, מייחל להגשים ולהפתיע – "אני אמשיך ולא אפול/ אפצע ולא אסבול", וג'ורג' דוחס לכאן כמעט את כל מה שיש לו למהר לומר ב-3:40 דקות – גם על חברים שעוזרים, אויבים שאורבים, המשפחה שתומכת, והכל כדי להגיד לנו שהוא עוד ינצח את הפחדים ויעבור את המכשולים. טקסט עמוס פרטים, כתוב נורא אמוציונאלי, לא מלוטש, צועק אולי לאבחון פסיכולוגי, ואני לא נכנס לסיבות שהביאו את ג'ורג' לכתוב ככה כי אינני פסיכולוג.

 אז אולי היפ הופ הוא פורמט לשפוך כל מה שיש לך על הלב, וידוי עד הסוף. אבל חייבים להתמקצע, כשזה מגיע לכתיבה.  המנגינה – יפה, מורגש גם אלמנט ים-תיכוני אותנטי. בסך הכל, למרות הטקסט המסורבל, יש כאן שילוב של עיבוד מתוחכם, שעושה את ההיפ הופ של ג'ורג' לאחר , ייחודי. אישי.  

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

7 תגובות

  1. כפרעעללייךך ג'ורג'=]
    שיר אחד היפים מאמייייייייייי..!!
    רק הצלחה נשמהה אוהבת!

  2. ההפקה והעיבוד מעולים רואים שידיי קסם נגעו בשיר הזה. לג'ורג' קשה להתחבר לטעמי הקול שלו ממש לא נעים לאוזן כתבה ילדותי מידי הפיזמון למרות זאת
    חבל אבל שיהיה בהצלחה בנסיונות הבאים

  3. פששש מה אני אגיד: הרבה זמן לא נהנתי ככה משיר הבנתי גם שהשיר מדבר על המבצע "קשת בענן" שהתרחש לפני כמה שנים בעזה סוף סוף זמר לא מהברנג'ה המשתמטת המקומית שיר פשוט ענק!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות