בועז מעודה ופרצופה של המדינה

0/5

לא אוהב את הטרראם סביב בועז מעודה. אין כמו ערוץ 2 וכל המנגנון של "כוכב נולד" לעשות מזה מה-זה בלון. ונהייה בלון כזה, שאני מאוד מקווה בשביל הבחור הנחמד – לא יתפוצץ לו בפרצוף.

צביקה הדר, קבלן מנחה כוכבים נולדים (לא התעייפת מזה, צביקה?) שוב על המסך מבקש עבורו טיפים מכל עובר אורח. מה הסיפור הזה של טיפים. די חאלאס. שיסע, שישיר ושיחזור. מה טיפים. איזה טיפים. האירוויזיון – תחרות זמר שולית, שאפילו חברות המוסיקה לא לוקחות אותה ברצינות. אנחנו הרי ממשיכים לשחק משחקי אגו לאומיים בפרובינציאליות מטומטמת. שהדגל ינצח. מה חשוב מה שר מעודה. אם זה דנה או הנרי.

בועז מעודה ייצג את ישראל באירוויזיון בכול מקרה. לא משנה איזה מבין חמשת השירים נבחר היום. מה שכן משנה, היא העובדה שמורחים את ההפקה נמוך מים המלח. עוד פרסומות ועוד SMSים – תודו –  הכסף הוא שם המשחק! לא בועז מעודה, לא דנה אינטרנשיונל. אפילו הצהוב שהכניס אותנו לסאלון של בני הזוג אמדורסקי דהה יחד עם חיוכיו של דץ.

מי שצפה בחלק א' של הקדם, קבל את מה שהגיע לו. ושוב התברר שהממיר הוא מכשיר פלאים….

אז שוב מביאים  את כל מי שמדיף ריח נפתלין אירוויזיוני – יזהר כהן  שממשיך לרכוב על האבאניבי בהתלהבות מביכה ואילנית ודץ עם הכרית ואושרת עם ההללויה. נו, די עם זה. לא התבגרנו בכמה שנים? לא עברו איזה 30 שנה מאז הזכיה ההיא. ויד על הלב: בשנים האחרונות ישראל לא משהו באירוויזיון, נאבקת על עליה לגמר. אבל ערוץ 2, מאז שקיבל רשות מרשות השידור – עושה מזה – ההמשך לכוכב נולד עם הכנות לכוכב נולד 6, כולל גיוס כל השופטים לאולפן, סולו של פיק, ושוב מנפחים ומנפחים מעבר לכל פרופורציה.

ומעודה – כולה זמר נחמד, שלא ממש חדר לחדרי ליבי למרות קול החוזליטו היפהפה, צריך להתמקד בעצמו – במקום בכל הטרראם הזה, כי הרי לא מעודה חשוב אלא מצב הרייטינג ופרצופה של המדינה שרוצה לחייך איתו בדרך לדוז פואן, כאילו שמעודה הוא המושיע. ואני מקווה שמעסקת החבילה הזו הוא לא יצא חבול.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות