מסיבת עיתונאים

מריאן פיית'פול

פסטיבל "אשה" חולון
0/5

מריאן פיית'פול הגיעה מאיסטנבול להופעות בפסטיבל "אשה" בחולון, מה שכמובן מיקד את השאלות במסיבת העיתונאים – על איך היא רואה את מעמדה של האשה בימינו. לא בטוח שמריאן ממש באה בשביל להצהיר הצהרות פמיניסטיות – "למרות שבסיקסטיז הייתי בקו הקדמי של התנועות למען הנשים" וגם "אני חושבת שאני כן פמיניסטית"… "אבל אנחנו צריכים להיזהר, כי לא מדובר במלחמה בין המינים" 
לא ממש זוכרת אן זו פעם שלישית או רביעית שלה כאן. ומה זה כל כך חשוב. הפעם היא תשיר עם שלישיה מלווה. אחת הבעיות הקשות שלה כזמרת ששרה מאז הסיקסטיז היא איך לבחור היום שירים בטווח שנע בין As Years Go By דרך Broken English , Strange Weather – שירים מאלבומים ישנים, וגם כמה שירים נדירים שהיא מעולם לא שרה, אבל וכמה מפתיע – המופע לא נועד לקדם אלבום חדש, למרות שהא סיימה בניו יורק הקלטות לאבלום שנמצא עכשיו בבישול ויצא בסביבות ספטמבר. . את האלבום הפיקה עם מי שעשה איתה את "מזג אויר מוזר" ב-1990 אל וילנר, אלבום שהיה מאוד קודר ומלנכולי. הפעם זה אחרת – תערובת של רוק, בלוז, קאונטרי, ג'אז.
פרישה? צוחקת. "לא בטוח שאני יכולה להרשות לעצמי. ללא בטוחה שאני ממש רוצה. אני חושבת שיש לי עוד איזה 10 שנים לעבוד קשה לפני שאהיה אולד ליידי. ג'ולייט גרקו היא הרבה יותר משמונים, והיא ממשיכה להופיע. והוא פנטסטית.

ואגב, תמיד הייתה האלטרנטיבה באוויר – מאז שהיא זוכרת את עצמה בגיל 17 – להיות שחקנית בקולנוע ובתיאטרון. מריאן מונה את הסרטים בהם השתתפה – מה אהבה, מה שנאה. לחזור לקולנוע? "ישנה בעיה", הוא צוחקת "יש לי פשוט ג'וב אחר, אבל אם יהיה תסריט טוב מאוד וגם במאי טוב מאוד, אשקול לשחק"

.וגם שאלו אותה על פוליטיקה (איך לא) וקצת התקילו אותה, היא אמרה שזה מאוד מסובך עבורה להצהיר. אבל אתם יודעים, חשוב שזמרת מפורסמת תגיד דברים על הסכסוך הישראלי-ערבי וחסר לה ש תפסו אותה אומרת משהו נגדנו. "אני לא פוליטיקאית, "אנד איטס נוט אופ מיי ביזנס", היא רוצה שנאמין לה. וגם על "האבנים המתגלגלות" והאקס העתיק מיק ג'אגר אין לה מה להגיד היום פרט לכך שהא חושבת שהם נהדרים ושבתקופה ההיא היא הייתה הרבה יותר "צעירה כעסנית" …

מריאן פיית'פול – וידאו ממסיבת העיתונאים

מריאן פיית'פול – וידאו מההופעה בפסטיבל "אשה", חולון

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות