4 דקות להציל את העולם

מדונה

0/5

הזמינו אותי לחגוג (כן, פה בארץ) את השקת אלבומה החדש של מדונה, שיוצא לחנויות בכל העולם ב-28.4, באירוע גדול ונוצץ עם הדי ג'יי מגהסטאר, דיויד מוראלס, מחלוצי הדאנס בעולם וזוכה פרס הגראמי.

חוגגים מדונה כי היא עדיין חזק בעניינים. כלומר: ממשיכה לרקוד במועדון הדאנס, לוקחת קלישאה ומשדרגת אותה. שימו לב: הגברת כמעט בת 50 (ילידת אוגוסט 1958) והיא רוצה להמשיך להרגיש 20. זכותה. השאלה היא האם אנחנו צריכים לקנות כל מה שהיא מספקת לנו.

'4 Minutes', הסינגל מתוך Hard Candy, הוא שת"פ בין הדאנסדיוה לחבר הבויבנד לשעבר ג'אסין טימברלייק. מדונה ממשיכה להפיק את עצמה בקו ייצור שאין בו סיכונים. גם סופרסטארית שמכרה 200 מיליון דיסקים במהלך קריירה של עשרים וכמה שנים לא תרשה לעצמה החמצה.

אז היא לוקחת את הפרופסורים הכי גדולים למיקסוס ואת הטימברלייק. וגם ככה בטוח שהיא לא הרשתה למישהו לבשל לה סאונדים מבלי שהיא הרימה את המכסה לדעת מה מתבשל שם ולהעיר הערות. ביטים אפלוליים, צלילי נשיפה מסונתזים (Synth Brass) , קולות גבריים תומכים, לא מוסיקה שממש מציתה את הדימיון. משחקת אותה בהכי "אל דאגה, אני בעיניינים". מייקל ג'קסון התמחה במתכוני ריתם נ' בלוז כאלה לבני הנעורים בקלאבדאנס. מדונה, אישה מבוגרת, יודעת שהיא חייבת ללכת על מתכוני הישרדות. ממשיכה לעבוד בשביל השכנה ממול בת החמש עשרה. הכי מודרני, הכי Cool. הכי פאנקי. אין כמו מדונה לחזור על קלישאות ובכל זאת להמציא עצמה מחדש. אלא שאני מחפש משהו מעבר להמצאת עצמה מחדש.

 האמת, כבר די משעממת, למרות שהיא ממשיכה לבנות מגדלים גבוהים במוסיקה. איך שרה מדונה בארבע דקות האלה: "אני רוצה מישהו שיאיץ את זה בשבילי, ואז יאיט את זה. יש מספיק מקום לשנים… יש לנו רק 4 דקות להציל את העולם". נו שנאמין לזה?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות