סהרורי

ליאור נרקיס

Play Records
3/5

ליאור נרקיס ממשיך ללכת על מתכונת ים-תיכונית דאנסית קלילה וממוסחרת. בשבילו היא אגדה, את ליבו מרעידה. היא המלכה שלו. בשבילי זה פיהוק, למרות שזה שמח ומשמח לבבות, ועושה לך בכפיים וברגליים. 
נרקיס הוא מסוג הזמרים שקולם הולך לפניהם , ומשום מה בחרו "לבזבזו" על מתכוני דאנסים שדופים ועל טקסטים גובה דשא קצוץ. יש חייטים בזמר הים תיכוני שאצלם מזמינים חרוזי אהבה לפי משקל. המילה "לב" מככבת בהם נוסטופ. "המלכה שלי" – הולך אחלה, גם "נסיכה שלי" ו"יפה שלי" יתקבלו בברכה. אם אפשר להוסיף טיפה בכיינות ("בלעדייך לא מצליח למצוא טעם לחיי") – זה לא יזיק. גם הלחנים והעיבודים נתפרים לפי אותו מתכון ריקודי עושה-שמח עם ניואנס לפה, ניואנס לשם. יעקב למאי או שי ראובני.
בין קצבי לקצבי מכניסים לאיזון איזה "שקט" כ"מה תעשי" – וכאן זה לחן פחות שבלוני עם לחיצה על דוושת ההתבכיינות. ושנכנסים הבוזוקים לפעולה ב"כולי שלך", אתה מחפש את שם המלחין היווני ומגלה שזה "יווני עממי". כל שנותר זה לבקש מצ'ולי זכאי להוסיף את רשימת מילות הקונפקציה – הוא יצייר לה את ביתם, הוא יחבק כשקר. עיבוד הדאנס הסוער של "רק בה חושק" מתובל בקצת היפ הופ, ופה יש לפחות קצת הומור עם הלב שדופק בום בום, אם כי אל תצפו שהטקסט יתרומם מגובה הדשא הקצוץ. אחר-כך מגיע עוד שיר שאומר "זה כואב לך שאת לא איתי … כי את השמיים שלי… עיניים שלי" בעיבוד לאלקטרו דאנס. ירקדו את זה בלהט.
ואז מגיעה "תובנה" אפילו מפתיעה מפרי עטו של יוסי גיספן: ליאור נרקיס מציע לה: "ותרי עלי, אני לא מציאה, יש מיליונים כמוני…" הייתם מאמינים שהמאהב יוותר ככה בקלות. מה קרה? – שומדבר טראגי. גם זה מגיע בדאנס חפלאי ומנגינה חביבה.
"לא יוצאת לי מהראש" השקט שנרקיס כתב והלחין מראה שהוא מסוגל לעשות את זה בעצמו. וזה מסתיים בצרפתית Oh dis-moi. אוי. נו.
שנציע לנרקיס לנסות ללכת על יצירה ויוצרים איכותיים? על ניהול אומנותי נבון? יכול להיות שזה ייתקל במשהו כמו "מי שמך?" אז מוטב שלא.

Lior Narkis – Dazed

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות