מספרת לי עולם

אלירן אסלן

מילים ולחן: אלירן אסלן. עיבוד והפקה מוסיקלית: תמיר גרוס
3/5

חבל לי על קול כמו של אמירן אסלן. חבל לי כי הוא כתב טקסט קטן של גבבת קלישאות "אני משייט בדימיוני… אני אוהב אותך כשאת צוחקת"… צליל אקוסטית יפה פותח מתחבר לכינור. ואז מגיעה הסלסול הטנורי הזה שמנסה להביע את המיית ליבו כלפיה. היא כזו וכזו וליבה עושה אותו חזק, ועוד פעם לב שמתחרז עם כאב. וכל מה שהוא חושק שהיא תהיה מאושרת. נכון שהמנגינה פה קליטה, והקול נעים, אבל זה נשמע כמו אלף שירי אהבה ים תיכוניים קודמים-אחרים. אם אסלן רוצה לפרוץ, יואיל נא להיות קצת יותר מקורי, והשיר הזה מתנגן ומלטף ככל שיהיה – הוא הכל פרט למקוריות.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 תגובות

  1. מספרת לי עולם… שיר יפה, קצר וקולע. רוצים עוד שירים השיר שלך לא מפסיק להתנגן אצלנו (חברים) עלה והצלח!!!

  2. אלירן אסלן היקר,
    לדעתי הביקורת שכתב עליך הבחורצ'יק, היא ביקורת סתמית ולא מקצועית, הרי לאייל גולן, קובי פרץ, ליאור נרקיס ועוד המון רבים וטובים יש שירי אהבה "פשוטים וטנורים" שדומים להרבה שירים אחרים ומה??? הם לא הצליחו…??? אז אלירן, עלה והצלח, אני לא מכיר אותך אבל אני בטוח שתצליח אם תתמיד ולא תקשיב לכותבים אנונימים ולא מקצועיים כמוהו.
    בהצלחה,
    נועם

  3. לדעתי מדובר כאן בזמן ויוצר מחונן מאוד, הטקסט רגיש וחודר ללב, הלחן מתנגן ונקלט כבר בשמיעה ראשונה והקול רך ומלטף. אני בטוח שעוד נשמע רבות על אלירן ואין לי ספק שסנונית ראשונה זו תפרוץ לו את הדרך קדימה. כל הכבוד לך, מאחל לך המון הצלחה בהמשך!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות