בלילה בחלום

ג'וני מארח את תום רהב

מילים: תום רהב. לחן: יונתן (ג'וני) גולדשטיין ותום רהב. עיבוד: יונתן (ג'וני) רהב.
3/5

מה זה תגלית של מומי לוי? ריתם נ' בלוז עדכני ממוקסס ברוח הקלאב דאנס ומומי לא כאן? . לקחתי את דף יחסי הציבור ולא מצאתי שם את השם מומי לוי. קוראים לו ג'וני. ג'וני גולדשטיין. או ליתר דיוק – יונתן.

אני קורא סיפור מדהים על נער שבגיל 16 הספיק לגנוז אלבום, לעבוד עםהדג נחש  ורמי פורטיס ולהפיק בפרק של שנה וחצי חמישה אלבומים כולל אחד משל עצמו. יונתן "ג'וני" גולדשטיין, כבר חמוש בכינוי "ג'וני הקטן" – שמצליח בין מבחן בגרות למבחן בגרות לכתוב, להפיק, לשיר לתופף ב"ביג באנד" של מגמת הג'אז בתיכון "תלמה ילין" ומתכנן אלבום שיהיו בו כל המי ומי משאנן סטריט דרך מוקי ושלומי שבן ועד סגול 59.

 תנו לי לקחת אוויר. יותר מדי אינפורמציה והמסגרת כאן לא מאפשרת סיפורים. אבל כאן זה התחייב. ונעבור לשיר: הזמרת תום רהב שרה נמוך ואנמי על משהו שריגש ושיגע והדליק אותה מה שגרם לה לשיר ולרקוד איתו, משהו שהגיע עד החלום. על הנייר – טקסט מחריד. המנגינה – סבירה עד משעממת. אבל נדמה לי שהג'וני התכוון בעיקר להפקת הריתם נ' בלוזית המתוזמרת הכי עדכנית, ביטים ולחישות וצליל כינורות, ומבחינה זו יש כאן הפקה יפה, אבל יותר הצהרת כוונות מקצוענית מאשר יצירה משמעותית.

על ג'וני  The Johnny Show האלבום

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות