מסיבת עיתונאים, לקראת הופעתו בישראל

שון קינגסטון

0/5

ילד ענק בן 18 נכנס למסיבת עיתונאים, ונדמה לך שכל מה שהוא מחפש באותו רגע הוא שיניחו לו לגשת לשולחן העוגות ולדלג על שאלות טורדניות, שהוא נאלץ לענות כל אימת שהוא יורד ממטוס לארץ חדשה, ובמיוחד כשמדובר בפרס קונפרנס בהולים מחמת האטה במכירות הכרטיסים.
שון קינגסטון – התגלית והפריצה הגדולה של שנת 2007 , זמר ההיפ הופ והראפ והרגאיי והדו-וופ הצעיר לא נראה כמי ששורף במות ומעלף בנות. אבל היו לו שלושה להיטים שנכנסו לכל מצעד אפשרי, כולל זה של הסלולאריים – Beautiful Girls שכיכב במקום הראשון במצעד הבילבורד האמריקני למעלה מ-3 שבועות, שלא לדבר על המצעד הבריטי שלא נתן לו לרדת מהפסגה חודשים רבים. ועוד שני להיטים סיפק הנער קינגסטון למצעדים – Me Love ו – Take You There. אלבום הבכורה שלו עשה קפיצה היישר למקום ה- 6 במצעד האלבומים. תוסיפו לזה שקינגסטון הוא אחד המובילים במכירות דיגיטאליות וסלולאריות. הנער הזה מוכר בהיסטריה (3 מיליון סינגלים דיגיטאליים באינטרנט, 3 מיליון רינגטונים בסלולאר)

לא הכי מבין את ההיסטריה. לא מת על האקצנט הג'אמייקני הלא אמין הזה, קול שנשמע מאונפף וצפרדעי.ותגידו שאני רע – אבל הבחור לא בדיוק נראה מייקל ג'קסון, כשג'קסון היה בגיל הזה. לג'קסון היה היתר לשיר על סקס. קינגסטון לא נראה כמי שיכול לקבל היתר. הוא גם לא ממש משדר מסרים לכל הילדים השמנים בעולמנו. במיוחד הטקסטים האלה – "אם תעזביני אני הולך לחתוך את ידי". נו באמת.

מצד שני – דווקא העובדה  שהוא אינו Pretty Face – מעניקה נקודות זכות למוסיקה שלו. אני לא צוחק על שון קינגסטון. אבל אני לא מצטרף לחגיגת הרינגטונים והלהיטים הדיגיטאליים שלו. עניין של העדפות, טעם. לא יודע. מזיז, מקפיץ, מדליק. מבחינתי המאוד אישית – עובר לידי. נשמע לי מוסיקה של המבורגר אנד צ'יפס, בצירוף הזה של סיקסטיז ורגאיי אצל קינגסטון. נשמע לכם אולד פאשן? יכול להיות. אולי צריך לתת לרוח הנעורים של המוסיקה לעשות את שלה. בלי פלסף.

 

שון קינגסטון – קטעים ממסיבת העיתונאים – וידאו

Sean Kingston In Israel, Press conference

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות