ד"ש מצולם לישראל

מקרטני לא נכנע

0/5

מקרטני לא נכנע ללחצי ארגונים פלשתינאים ופרו פלשתינאים לבטל הופעתו בישראל ושולח דש מצולם למערציו בארץ . בפארק הירקון מתחילים לבנות את הבמה הגדולה ביותר שנראתה אי-פעם במופע רוק בישראל.

לפול מקרטני ואמרגניו הגיעו דרישות מארגונים פרו-פלשתינאים לבטל את ההופעה שלו בישראל. מקרטני הודיע כי אין לו כל כוונה להיענות לדרישות, והקונצרט יערך כמתוכנן ב-25 לחודש בפארק הירקון.
"פנו אלי קבוצות שונות וגם גופים פוליטיים, שביקשו לא להגיע לישראל. סירבתי. אני עושה מה שאני חשב. יש לי הרבה חברים שתומכים בישראל". במקביל העביר ד"ש מצולם למעריציו בארץ, בו הוא מזמין אותם להגיע להופעה שלו.

ובינתיים, הצווותים הטכניים שקיבלו את המפרט להקמת הבמה לערב של מקרטני המורגלים בהקמת במות לאירועי רוק גדולים היו המומים לנוכח גודל ההפקה ומורכבותה.
"זה כפול ממה שראינו ברוג'ר ווטרס, דיוויד בואי אלטון ג'ון או מדונה". הבמה תהיה בגודל של 900 מ"ר. שטח מתחם הבק-סטייג' יעמוד על 20 דונם והוא יכלול ארבעה אזורים:מתחם ה-VIP , מתחם טכני, מתחם אירוח של הלהקה ומקרטני ומתחם תקשורת. שטח הפארק יעמוד על 85 דונם והוא יכלול 12 שערי כניסה ועוד 14 שערי חירום. בגב הבמה יורכב ממסך ענק המתפרס על שטח של 300 מ"ר. לצד הבמה במטרה להקל על הצפייה במופע יוצבו מסכי ענק 150 מטר רבוע כל אחד. שייובאו מאתרי ההופעות הגדולים באירופה.

מערכת ההגברה תכלול שישה מגדלי סאונד שיהיו פזורים בשטח המופע ויעבירו את הקולות לכל פינה בפארק. מגדלים אלה יובאו מאירופה והם מאפשרים איכות סאונד זהה בקדמת הבמה ובקצה המרוחק ביותר של הפארק. המערכת המגיעה היא מערבת MAYET המשמשת את הופעותיהם של קיילי מינוג , סלין דיון, לד זפלין, מטליקה , רוד סטיוארט ואחרים סה"כ יעמדו לרשות מערכות ההגברה והתאורה 30 גנראטורים שיספקו חשמל בעוצמה המספיקה להאיר ולמזג שכונת מגורים ממוצעת.
באשר לכרטיסים: נמכרו למעלה מ-30,000 גם חלק במחירי מופחתים בחסות ישראכרט – 390 ₪ ו-430 תמורת כוכבים לכרטיסי בעמידה. למתחם ה-VIP לא נותרו כרטיסים. למתחם הישיבה – עשרות בודדות.

 

וידאו: ד"ש מצולם מפול מקרטני

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות