קרבות חתולים ואלומות זרקורים Catfights and Spotlights

שוגאבייבז

הליקון
3/5

מה אומר השם הזה "קרבות חתולים" על היחסים בין בנות החבורה? השיר הראשון "בנות" אינו מספק תשובות. הוא מתחיל בצליל בראס פאנקי ובשירתן "הנה באות הבנות", פנו דרך, פרשו שטיח אדום כי "אני מלאה סקס/ עם או בלי גבר אני מרגישה מושלם/ הפסיקו את הריכולים והשמועות/ אני נערה רגילה/ כל הנשים העצמאיות יודעות/לנו יש היכולות להרים ת'מופע".

אז הנה באות שלוש הבנות חמושות במפיק המיומן דר' לוק, והשיר הראשון הזה – Girls, הוא כל מה שאפשר להגיד על פופ סתמי מהסוג הרע. טוב שהשיר השני You On A Good Day (האזינו לדגימת סאונד למטה) – מראה שאפשר אחרת, וככה צריכות השוגאבייבז להישמע בשילוב של מלודיה, הרמוניה וקצב. זה פופ מוצלח.

שני הבאים Hanging On A Star   הקלילות הרקידה והקליטה הנסבלת. "סייד צ'יק" (בחורה מהצד…) – עוד להיט פאנקי פוטנציאלי, מופק היטב, מהטובים והמיוחדים בדיסק.  "לב בלתי נשבר" – בלדה אפטמפו שממשיכה את מה שהאלבום הזה גדוש בו – יחסי הבינו-בינה ועל המשתמע מנקודת מבטה. סלואו של ממש מגיע ב"גשם יום ראשון" – מלודי להפליא, עוד שיר על שבירת לבבות הדדית. "כל לב שבור" מתקשט בעיבוד מצוין לקלידים צ'לו – וגם כאן מלודיה עשויה היטב. לטעמי – זה השיר שמגשר בין פופ מהסוג המשובח לריתם אנ' בלוז.

 שנשווה לקודם שלהן Change? כמעט שאין הבדלים. הבנות ממשיכות בפופ מהסוג האמריקני האורבני, אלא הפעם אם אינני טועה, האלבום מאוכלס יותר בשירי מיד טמפו, בלדות שמנסות להיות סול מיוסיק אבל נשארות פופ מיוסיק. כנראה אי אשפר לדרוש משלוש העלמות יותר ריתם אנ’ בלוז מתקתק חסר מידה של עומק כדי שיהפוך למשהו אולטימטיבי.

 

1. Girls

2. You On A Good Day

3. No Can Do

4. Hanging On A Star

5. Side Chick

6. Unbreakable Heart

7. Sunday Rain

8. Every Heart Broken

9. Beware

10. Nothing's As Good As You

11. Sound Of Goodbye

12. Can We Call A Truce

13. About You Now

14. She's Like A Star – Sugababes, Taio Cruz

 

Catfights and Spotlights Sugababes

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות