ברחובות פריז. מילים: יאיר זיו ארז ברזוליק. לחן: יאיר זיו, שמוליק נויפלד

יאיר זיו

עיבוד: יאיר זיו, שמוליק נויפלד, עדי גולדשטיין.
4/5

גם לי יצא בשמיעה ראשונה להגיד סינגר סונגרייטר (כמו שכתבו על המדבקה המצורפת לסינגל) . אבל כשאני חושב על רשימת הסינגר סונגרייטרים שנמצאים על מדף המובחרים שלי, מחובר לאוזניות, אז אני אומר: רגע. צריכים להמתין, צריכים עוד קבלות. ויש ליאיר זיו כבר אחדות. "בואי" עם עידן רייכל. שמוליק נויפלד – על המוסיקה, העיבוד וההפקה.

גיטרה אקוסטית, אקורדים פולק מיוסיק, קול גבוה מקונן משהו על מדרכות פריז.  קר לו, עצוב לו, כי איך ניחשתם – היא לא איתו. ובבית השני הוא מתחנן בפניה – אל תתרחקי ממני כאילו "אני איזה זר". אהבה יוקדת. פריז ממש לא עושה טוב לרגש הגואה. חוזרים לתל-אביב. טקסט שזיו לא יכול לנפנף בו בתור לתחרות היצירה המקורית של 2008.

מוסיקלית – אם הבית הראשון אמנם קורץ מאיכות "סינגר-סונגרייטרית" אישית, הבית השני עולה על מסלול יותר פופ-מידל-אופ-דה-רוד סטייל . Air גם מבחינת העיבוד השיר לובש לבוש קצבי מלודי מהסוג המוכר מהלהקה הנ"ל, מה שמוציא את יאיר זיו מהתחום הפרסונאלי מקורי ומעבירו למדור הטופ אופ דה פופ.  ובמדור הזה – יש כאן סיכוי יפה להתברג בין דנקר את בוטנר. סינגר-סונגרייטר? כמו שאמרתי: נמתין. בינתיים זה לא.

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. יצא לראות אותו פעם באיזה בר שר, בעיקר קאברים. הבן אדם שר מדהים, איפשהו בין טום יורק מרדיוהד לסולן של ה"קיור". חשוב גם להזכיר שהוא בחור שנראה טוב אז אם ישחקו לו אותה כמו שצריך יש סיכויי שנראה/נשמע הרבה ממנו בהחלט!

  2. אחלה שיר מת עליו
    וגם כן אני הולך להפריע עם חברים בלהקה בשיר הזה
    מול 500 איש ניראה עם ניקח :S

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות