אין חניה

איתן שפירא

מילים ולחן: איתן שפירא. עיבוד והפקה מוסיקלית: אדם גורליצקי.
4/5

"כדי לדבר איתך קניתי לי מחשב חדש"

 

שנתיים שהם קובעים להיפגש. בינתיים דיבורים במחשב. הוא מספר לו מה עובר עליו. "אתה עובד כי צריך, חוסך כל אגורה רק בשביל איזה דוח חניה", ובסיכום ,לא נשאר מחר לך ולי"

העיבוד הפולק רוקי של אדם גורליצקי מוביל את הסיפור האישי בקולו הרפה והלא אטרקטיבי של איתן שפירא, אם כי תואם את הרגישות האישית שהוא מנסה להעביר בשיר – "מנסה לאתר חלום קרוב ומסתער". "בסוף אני רק מאלתר וכל דקה בודק ומשהו חסר" שפירא מצליח להעביר את תחושות חוסר התוחלת, הנתק  והצער בשיר. הסגנון המוסיקלי הזכיר לי במפורש את המוסיקה של עברי לידר. יש כאן כנות רגשית משכנעת, למרות הקול הלא מהוקצע.  מעניין לאן שפירא מתפתח.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. שמעתי עליו הרבה לאחרונה. אהבתי את השיר ויש לו עוד כמה דברים חזקים שאהבתי. מקווה לשמוע אותו יותר ברדיו בקרוב ואיפה הוא מופיע..?
    לגבי מס 3.. אתה איש מסכן ואני מרחם אליך. אלא שחושבים שרק פה הכל דפוק. אמריקה זה פה חביבי. תתעורר לחיים כי הם עוברים מהר.. מהר.. (כמו בשיר) לתתחיל לחיות ולפרגן. ממירמור לא יצא כלום

  2. אם אומני ישראל הם הבבועה של דורם, המסקנה הבלתי נמנעת שאני מגיע אליה-
    נולד כאן דור דפוק לגמרי. יכולת ביטוי מחפירה, הן צורנית והן ריגשית, רדידות מוחלטת, מוסיקלית וכללית וחוסר מודעות עצמית העוברת לתחום הטיפשות. הדברים אמורים לגבי הבחור הזה ושירו ולגבי 90-95 מהאומנים-חומרים המגיעים לאוזני דרך אתר זה או אחר. די מדאיג, הייתי אומר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות