חיים משוגעים

מושיק עפיה

מילים: צ'ולי זכאי. לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית: שי ראובני
3/5

מחכה שתבוא אל החלומות שלו, כי היא יפה מכל "דבר אחר" (איך צ'ולי, אתה מתייחס לבחורה יפה כאל "דבר") שתחבק אותו ו"נמריא מכאן" ואיך לא – ביחד "נעשה לנו חיים משוגעים" (יאכטות? בתי מלון חמישה כוכבים באקפולקו?) ו"כל דקה איתך זו חגיגה".

איזה מקום הייתם נותנים לשיר הזה במצעד השירים הלא מקוריים? שלושה שבועות בראש המצעד? מצד שני, השוק מוצף בשירים כאלה, ככה שעפיה לא ישרוד שם תקופה ממושכת.

השיר מתחלק לשני חלקים: מתחיל איטי שקט, רומנטי בטעם חמאה מתוקה. בהמשך לוחצים על הדוושה ומאיצים לדאנס קלאב. פתאום אני שומע אפקטים של תופים אלקטרוניים וקצב מכונות רפטטיבי יחד עם עיבוד קלידים מסיבי כולל קטעון מ"סיפור אהבה".  לו יש אותה, לה יש אותו. רוקדים את זה כל הדרך אל אולם השמחות או להורדות בסלולאר. מה רע? לא רע. גם לא חשוב. הרי כולנו חוגגים. ושם בסלולר, כל דקה זו חגיגה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

7 תגובות

 1. מושיק השיר מדהים בעיניי ובעיני כל מי שאני מי שאוהב ים תיכוני אבל אין ספק שחרסונסקי כל מה שמיזרחי בעיניו הוא חרה השיר מדהים ותמשיך להנעים את אוזנינו במוזיקה כזו ושימותו הקנאיםםםם

 2. מה רע ? מאוד רע
  טוענים פה כל הזמן לקיפוח ,בזמן ששיר נכתב בחמש דקות בשירותים.גם במיינסטרים המצב דומה.
  בית החרושת לפלייליסט בארץ הוא העסק היחיד שלא קרס
  בעקבות המיתון.
  מרגילים אתכם לחשוב שאין מוזיקה טובה, אותם אנשים
  שמקבלים את כל השירים הגרועים הם גם אלו שבוכים
  שאין מוזיקה טובה. אז סליחה "מר עפיה" שנפלתי עלייך דווקא,אני בטוח שאתה בעצמך באמת מנסה להתפרנס בכבוד ומבין שהשיטה פה בארץ,מה לעשות, היא ליצר את מה ש …"העם " אוהב ואולי גם אתה היית מעדיף ליצור משהו אחר

 3. חרסונסקי…עוד היית קל איתם. זה פשוט אחד השירים הכי גרועים שיצאו במוזיקה לאחרונה…אני מתפלא על מושיק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות