קרקס סוני מיוסיק,

בריטני ספירס

nmc
3/5

אני שומע את הצליל המופק ההיטב של Womanizer ושל Circus שני המתאבנים בפתיחה, שאומרים דבר אחד ברור: בריטני ספירס מתה לשוב לפסגת העולם.  המעריצים יגידו על הדיסק הזה: גרייט קאמבקWomanizer  מגיע במקצבים אלקטרונים, צלילי סינטיסייזרים תוססים. גם שיר כ – Shattered Glass מצביע – בריטני חזרה. אלקטרו דאנס אייטיז-ניינטיז. מה חשובה ההגדרה.

 והיא אינה פוסחת כצפוי על בלדות שקטות – Out From Under.  שרה ברכות "לא רוצה לחלום על כל הדברים שלא היו … לא רוצה להרגיש הכאב.. אז רק תן לי ללכת, לעוף, תן לי לחוש בחלל שנפער בינינו הולך וגדל … אהיה מישהי חדשה, ליבי יהיה בלתי שביר".  Kill The Lights הוא שיר על צלמי הפפארצי. השיר מתחיל בידיעה דרמטית – פריצה של קריין חדשות על הודעה מיוחדת. ובריטני פוצחת במקצב דאנס מהיר: "אתם לא אוהבים אותי, אני לא אוהבת אתכם … אני לא מושלמת, אבל גם אתם לא… יש הרבה יוצר ממה שאתם רואים, אתם לא תאהבו אותי כשאני מעוצבנת. מר צלם אני מוכנה לקלוז אפ. דאג לתפוס אותי מהצד הטוב … את הכוכבת עכשיו, ברוך בואך לליגה הראשונה, כולם רוצים תמונה, כולם רוצים לראות, לראות, לראות ממה את עשויה.."

זה יוצא לה טיפה סרקסטי, אבל לך תאמין לכוכבת פופ שמושכת טורי רכילות וצלמי פאפארצי מעצם התנהגותה. האם שיר כזה אינו התחסדות? מצד שני: לך תתווכח עם התחושות שלה.

 אפ טמפו, פופ קליט מהסוג שהמעריצים ידלקו עליו, אבל לא אלבום  פורץ דרך, הפקה ממוחזרת, קלישאות סאונד.  אבל כנראה שזה המתכון המדויק לחזור לכותרות, ואם לפחות זה עזר לה  להיחלץ מהבלגנים בחייה – אז גם זה לטובה.

 

 

1. Womanizer

2. Circus

3. Out From Under

4. Kill The Lights

5. Shattered Glass

6. If U Seek Amy

7. Unusual You

8. Blur

9. Mmm Papi

10. Mannequin

11. Lace and Leather

12. My Baby

13. Radar [Bonus Track]

 

Britney Spears Circus

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות