דואטים

שארל אזנבור

דיסק כפול הליקון
4/5

כולם רוצים לשיר עם אזנאבור. למה כולם רוצים לשיר עם אזנאבור? אזנאבור עצמו מחייך. נוכחותי, הוא אומר, גורמת לזמרים להיות בשיאם, למרות שכולם ענקים. דוגמא: ג'וש גרובן שר עם אזנאבור "לה בוהם" בצרפתית (דיסק 1) ובאנגלית (דיסק 2) אלטון ג'ון חולק איתו את '"אתמול כשהיית צעיר" או עם סטינג – "האהבה מתחדשת כל יום", משיק קולות עם פלסידו דומינגו ב- El Barco Ya Se Fue ושר ברגש גואה את "היא" עם בראיין פרי
לשמוע את הדואט הקברטי עם לייזה מינלי – "אהבה שקטה". ועם לייזה מינלי יש לשארל השרמנטי דואט. אני לוחץ רפיט בשלט אחרי שלייזה אומרת: "איי לאב יו שארל. ז'ה טם". סלין דיון פה? איך לא, ובעיבוד בהשראת נופים קלטיים. (You and Me)
צאו למסע בלדות מרגש עם הדיסק הזה. צרפתית או אנגלית? תבחרו. יש דיסק לכל שפה. אל תחמיצו את סטינג מבטא מילים בצרפתית כמו נער שלומד את השפה, ובכל זאת עושה מאמץ לשיר את זה הכי קרוב לעצמו. אל חשש התלמיד סטינג יחזור בדיסק השני כסטינג הבוגר לשיר "האהבה חדשה כל יום".
תקשיבו ל – Mourir d'aimer שננה מושקורי שרה באופן שאזנאבור לא חלם לקבל בדואט. ואיך ג'והני הולידיי, זמר הרוק שר איתו Il Faut Savoir. ומה הם מצאו באזנאבור כל זמרי האופרה ענקי הקול האלה, פלסידו דומינגו וגוש גרובן?
שנסביר את סוד קסמו? הרי הסוד קיים בכל מה שהוא שארל אזנאבור. הצרוד הזה, החם הזה. הסנטימנטלי הזה. והנה מגיע פרנק סינטרה לשיר איתו "צעיר בלב". יש מישהו שמבין את גודל המעמד: דואט אזנאבור סינטרה. ועדיין לא אמרנו חצי מילה על פול אנקה, חוליו איגלסיאס. כולם רוצים לשיר עם שארל אזנאבור. הם צודקים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות