האמת שלך

ליבי

מילים ולחן: ליבי, לירן פרידמן. עיבוד: ליבי, Rebbeche'
3/5

ליבי  מנסה להישאר רחוק מכל הבעיות-סודות-רכילויות, וגם מדביק משפט ממש באותה נשימה – "וזה לא מעניין אותי", כאילו מדובר באיזושהי שיחה עם חבר. איך צץ המשפט הזה?

ליבי (שנגיד עוד פעם – כוכב נולד 6?)  כתב יחד עם לירן פרידמן טקסט מסורבל, שאומר אחרי לא מעט ברבור על התבאסות מהסביבה המנוכרת והמנכרת – אל תדאג – כי יש מי שמחזיק אותך (מי?). ואל תפחד  להגיד את האמת שלך (מהי?) הגיתי בקשר שבין הדברים, ואני משאיר את הפתרונים לליבי ושות'.

אמרנו סרבול: יש בשיר משפט אפרופו שיטוט ברחובות – "לא רואה ולא מבין איך אנשים בוחרים להאמין בזה". הבנתם את זה? איך מתחבר "לא רואה" לכאן ומה כוונת המשורר ב"להאמין בזה"? במה?

המוסיקה הקצבית היא כבר סיפור אחר  פופ קצבי קליט וקולח מופק, מבוצע היטב (הפקה קולית מרשימה), סאונד יפהפה (קו ישראל-ארה"ב, בשלושה אולפנים, הפקה, נגנים – חו"ל) השאלה היא האם הפקה  מהוקצעת יכולה לשמש עלה תאנה לטקסט כזה?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

  1. תומר צודק!מארינה מקסימיליאן בלומין היא האיכותית והטובה ביותר שיצאה מכוכב נולד!

  2. שיר לא רע בכלל..

    בכל מקרה מארינה מקסימיליאן בלומין היא הדבר הטוב ביותר שיצא מכוכב נולד 🙂

  3. והנה נגמרה מזמן ההילולה העונתית סביב כוכב נולד מספר-מהשמו והגיע עת הפרעון-פידיון. וכמו שכמעט תמיד ידענו מראש- אין פרעון וגם הפידיון לא יגיע. חלש, סתמי, כמו אלף אחרים, שלא זכו לכבוד לקבל כינוי אישי ממר צביקה הדר. אין מסקנות?

  4. הפקה מוזיקלית אלופה….. שלמות פשוט…. לגבי הטקסט אני מסכימה… אבל שיר הוא סכום של כל חלקיו
    והאומן וההפקה מדהימים מצידי שישיר גם נהנהנהנהנהנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות