בין השורות

אמילי קרפל מארחת את אסף אמדורסקי

מילים: אמילי קרפל ואסף אמדורסקי. הפקה ועיבודים: תומר אדם לנצינגר וניר אוורבוך
4/5

אמדורסקי פותח: "זורם חלק כמו מים/ שורף חזק כמו אש, תופס אותך בינתיים, נוגע על יבש…" מול הזרימה הקודרת רומנטית משהו שלו מגיעה במעין תשובה קלילותה הקיטשית החמודה של קרפל שמתחברת למכונת הקצב האלקטרונית – "עבור עלי כמו מים, טייל עלי כמו אש".  הטון הזה + המנגינה הקליטה משאירים את אמדורסקי מאחור.  תן לדאנס לשטוף את הרחבה. כבדותו מול קלילותה.

שיר על מגעים בינה ובינו בקצב דאנס שמתרחשים "בין השורות", לא "בקווים ישרים", ניחוחות אלקטרו פופ אייטיז, ועבודת מיקס מדויקת של לנצינגר את אוורבוך. שעשו סטאג' עם תוכנות ומכונות סאונד.  המפיקים המקומיים הם תלמידים שקדניים, וזו פרודוקציה שהייתה מקבלת ציונים טובים במובחרים שבאולפני המערב.

אמילי סיגלה לעצמה פופ קליל ואוורירי, מחויך וקריר.  היא שרה "כסה אותי חול, עשה ממני גשם", ואם נכנסים בראש טוב למשחק הדימויים הזה של אש, מים, אפשר לחוש גם את הקלילות הקיטשית הנסבלת בין השורות, את המרחק בין לחישה ונשימה. שיר נסיעה נפלא. האם אפשר להעביר אותו מהדיסק למועדון צוותא? מסופקני.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. מעניין לשמוע את השיר המלא. האמת- לא כל כך מובנת לי החזרה לשנות השמונים. מבחינות מוסיקליות רבות היו אלה שנים די רעות, לפחות מבחינת הסאונד ששלט ברובן.
    אמילי קרפל, על כל פנים, עושה את זה טוב, את הפופ שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות