עכשיו

גיא גמזו

מילים: דדי מועלם. לחן: פלוטרכוס. עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי
3/5

היא נגעה לו באור, כבר לא מצליח לעצור, הלב רוצה לצרוח, למות עליה, לעוף איתה לשמיים, ותודה לחלום שהביא אותו לזה.
גיא גמזו מקונן את קינת אהבתו. מפעיל מיתרים מתנת-אל, נעזר במוסיקה של אחד מבני יוון. מה היינו עושים בלעדיהם?  החלק הראשון זה אנפוף (שירה דרך האף) בקול נוגה קודר סטייל סרנגה החלק השני – "אוהב אותך בכל הכוח" זה כבר טנור עשיר שעורג לאהבתה סטייל אייל גולן. מה פשר הפער? ביררתי את הסוגיה, ואמנם זה ממש אותו זמר. גיא גמזו, פער אוקטבות לא יאומן. זמר עם פוטנציאל – אז למה שיבזבז קולו על טקסט מופרך, ולמה לשיר אותו בשני קולות שונים מרחק מזרח ממערב. מה אין מי שייעץ לו איך לפרוח באמת עם מם המתנה שהבורא נתן לו?  במקום להיות גם סרנגה וגם אייל גולן, למה לא להיות גיא גמזו?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

  1. שלום. בהמשך לתגובתי מיום קודם,ולאחר שמיעה של השיר כ20 פעם, יש לי משאלה לפגוש את גיא גמזו ולו רק לשעה אחת בלבד .ולשיר את השיר יחד,אם זה אפשרי. וכדי להסיר ספקות כלשהן, אציין שאני בת 65,שחקנית וזמרת, שהתחלתי קרירה מאוחרת במקצת, נו יותר טוב מאוחר מאשר אף פעם..אני מספרת סיפורים והםפציאליטא שלי לספר בדיחות. המצפה לתשובה,בברכת שבת שלום וכל טוב. מכוכבה.

  2. שיר מקסים ומרגש, עם מילים שחודרות ללב,לא שבעה מלשמוע אותו אני מחכה בערוץ המוסיקה שגיא יופיע הוא מרגש עד דמעות את הרומנטיקנים שבינינו הנצחיים כמובן. על השירה והיכולת הקולית אין בכלל מה לומר. בתוספת לבמוי , וידאו קליפ שכבש אותי, ואני לא קלה לכיבוש.גדול!!! שתמשיך ככה, יאללה באיי.

  3. שיר מדהים עם יכולות פשוט מצויינות שאין כאילו היום בכלל אבל דגש חזק על בכלל,ממש החזרת עטרה ליושנה.סוףסוף מרגישים שמישהו נותן פה מוזיקה שירה וזימרה במיוחד…..כל שאר הגימיקים יכולים לקנאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות