מחכה לשמוע

סיוון מארחת את סינרגיה

מילים: רון הופמן ובנואה נחייסי. לחן: רון הופמן ורועי גפן. עיבוד: סינרגיה.
4/5

סיוון היא אחת ההבטחות הגדולות של משפחת "תאקט" בניהולו של סאבלימינל. והיום כשמוציאים אלבום חדש לשוק, המצב מחייב להתחשב בטעמים שונים. יש מחנה להיפ הופ. יש מחנה שוחרי רוק מיינסטרים. העסק הזה של תעשיית המוסיקה מורכב, ואני מבין שסאבלימינל, המכונה "אדריכל ההיפ הופ המקומי", המשמש גם כ"מנהל הרפרטואר" של סיוון יעץ לה לנסות גם סינרגיה עם "סינרגיה" – שיקול אסטרטגי בדרך להעצמת הקריירה.
משפט מפתח בשיר: "אני מחכה לשמוע את כל מה שלא אמרת לי", וזה בא אחרי משפט שאומר "רק אתה מצליח להוציא את הטוב שבי, להיות מאושרת",  והנה למרות שהיא מאושרת, עדיין אינה מסתפקת בזה אלא רוצה לשמוע את כל הדברים שעדיין לא אמר לה. סיוון אמנם לא כתבה את הטקסט הזה, אבל נדמה לי שכדאי להבהיר – בנים לא אומרים הכל כמו "אני מת עלייך, אני מוטרף עלייך עד עיוורון, אני אוהב אותך עד טירוף ושיגעון". אני מציע לכל הבנות שממתינות למשפטים כאלו להסתפק בכך שהוא עושה אתכן מאושרות.
ואחרי ההדרכה, והטקסט השטוח, נחזור לשיר. סיוון משחררת אנרגיות סינרגתיות, ואכן השיר הוא ממש סינרגיה, רחוק מהיפ הופ, בלדת רוק שמתפתחת לאיטה, מנגינה אחלה, גיטרות שעושות את העבודה, קול נמוך שבהחלט ענה לצרכים של סינרגיה. לשיר שני חלקים: בראשון הזמרת מתונה יותר. בחלק השני היא לוחצת על הדוושה ונשמעת נסערת-היסטרית-עוצמתית יותר, כאילו העובדה שהוא לא אמר לה את מה שהיא רצתה לשמוע – עלתה לה בעצבים. בסך הכל – שיחקה אותה על תקן הזמרת של סינרגיה, שזה גם משהו. אגב, מה סיוון רוצה להיות כשתהיה גדולה. זמרת היפ הופ, רוק? גם זה וגם זה? הולך. אחלה זמרת. הקשבתי לרצועת האקפלה. יש לה את זה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות