מתאהב

שי אוחיון

מילים: רמי לב לחן: עדי ליאון עיבוד והפקה מוסיקלית: תמיר צור
2/5

"יש בך אישה אחרת/ שמגלה בנשמתי את הדבר האמיתי/ יש בך את כל השקט/ את מרגיעה את הרוחות שאת הלב שלי לוקחות"

שננתח מה רוצה רמי לב להגיד? יאללה נלך על זה. מה רצה להגיד – שהאישה שעכשיו הוא מכיר היא אינה אותה אישה ש"מגלה בנשמתו את הדבר האמיתי"? או במילים אחרות: על הבחור המקונן להמתין עד שתיחשף "האישה האחרת", ואז סוף סוף היא תבין את הדבר האמיתי שבו? ומה זה: "את מרגיעה את הרוחות שאת הלב שלי לוקחות?" מדובר באישה הזו או "האחרת" ואיך אפשר "להרגיע רוחות שלוקחות את הלב"?!
הקיצר סמטוחה של מטפורה. שי אוחיון אינו בודק טקסטים. בסופו של דבר השורה המנצחת היא הכי פשוטה בעולם: "ואיתך מצאתי בתוך הלב את התשובה/ בשבילך כל רגע, מוכן למות מאהבה". למה להתעסק ב"הרגעת הרוחות שלוקחות את ליבו" כשאפשר מטפורה פשוטה כמו – אני אוהב אותך עד מוות.

 בסופו של דבר אוחיון הולך לרוץ איתה מול "שקיעה אדומה", שזה משהו כמו צילומים ביום החתונה, שזה גם לרקוד לצלילי מוסיקת חתונות ולהבטיח חיים מאושרים לאהובת חייו לנצח. רק שתרגיע את הרוחות שלוקחות לו את הלב. שיהיה במז"ט. ותרקדו את זה. יהיו לכם חיים מאושרים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

  1. אין על שי אוחיוןןןן אין !! לדעתי הוא הזמר הכי טוב בארץץ אני מכוורה לשייר מתאהבבב מיי אתתה ייא דבעעע..חחסר טעםם !! הלוואי ויוציא עוד שייר אני מתה על הקולל שלו.. קול נעיםםם מושלםם שכזהה (:

  2. בא לי לעצבן את המבקר הזה תגיד מותק יש לך הצעות אחרות אולי תהיה זמר כי לקשקש גם אני יכולה ושי הוא זמר מדליק ואתה מה אתה ?????? עיצבנתי אותך מותק?? הכי טוב שתכתוב אבל תהיה בעיניינים

  3. בסופו של עניין שי אוחיון הוא זמר ענק ויש לו יכולות שירה מרגשת מאוד ראיתי אותו בהופעה יש לו את זה והוא גם חתיך נ.ב על טעם וריח אין מה להתווכח פשוט שיר מדהים

  4. חשבתי שהיתרון המסויים היחידי שיש לזמרי הימתיכון הוא יכולת השירה שלהם ( מה שקרוי "קול" ).
    במקרה של מר שי אוחיון – גם היתרון הזה הלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות