באהבה לחתן ולכלה

שרית חדד

השקת הסינגל "מקודשת"
0/5

היא נשבעת להיות לו מקודשת בטבעת, לאהוב אותו ושרק יהיה שלה לעולם. איפה אנחנו? ניחשתם יפה. חוות רונית או אולמי רסיטל. בגן ובאולם. ונא להכיר את האמא והאבא של הכלה. וקבלו את שרית חדד בחדש שלה – "מקודשת". 
נמקם עצמנו יותר מדויק: אנחנו במועדון זאפה ת"א, הוזמנו לשמוע את הסינגל החדש של חדד. כשנכנסתי למסיבת העיתונאים בשעה היעודה, כבר היה שם צבא מצלמות ותקשורת. ציפי לבני הייתה רוצה כזו המולה. אבי גואטה המנהל האישי הסתובב שם כמו חתן. עופר מנחם שעל יחסי הציבור חילק מספרים לראיון עם הדיווה. שיהיה קצר כי יש לה עוד ככה וככה.

מה קרה? כבר אמרנו: לשרית חדד יש שיר חתונה חדש. שמענו 3 ביצועי בכורה עם תזמורת וזמרות ליווי. מנה אגיד? זה הולך להיות מקום ראשון במצעד שירי הכלולות הישראלי בארץ ובתפוצות. אהבתי את הקטע ששרית חדד בראיון הקצר שלי איתה לא ניסתה להיות מישהי אחרת: היא אמרה את זה קבל מראיין ומצלמה: אני גם זמרת לחתונות. חתונות זה חלק מהסיפור שלי. חדד לא עושה עניין מ"מזרחי", "מסחרי". זה אני. היא אומרת. אני משתפת את הצוות שלי בהחלטות האסטרטגיות בקריירה שלי, והנה שיר הכלולות הזה, התחייבותה של הכלה לחתן – "מקודשת בטבעת זו אני נשבעת" ו"השמיים נפתחו היום בשבילנו" וגם "שם למעלה מלאכים שרים לכבודנו" ו"ביחד נחגוג נשתה לחיים/ והאל יברך את כולם". טקסט פונקציונאלי. כל מי שיחפש שירים לחתונה שלו, יקבל את זה מקום ראשון בגוגל ב"שירים לחתונה". ואגב, כל השאלות האלו –"ומתי אצלה?" שאני מצאתי שואל וצובט את עצמי (מה איכפת לך? אלו חייה הפרטיים. שתשיר על מה היא רוצה ושתעשה עם חייה מה בראש) – מיותרות כמובן. צהבת היא מחלה לא סימפטית.
אני רוצה להגיד כמה מילים יפות על שרית חדד ובלי טיפה ציניות: זמרת  נ ה ד ר ת. באמת. יש לה את זה ובענק. חן טבעי, סלסול אלוהי, דיקציה, מוסיקלית לאללה, כשהיא שרה בשביל לעשות שמח, היא משחקת אותה הכי נכון בז'אנר הזה, הים-תיכוני. והיא כל-כולה מכורה לקריירה. לא בעל, לא משפחה. היא ממשיכה ללכת על זה ובגדול, ולכן היא תמשיך למלא קיסריות והיכלי תרבות.

אז מה אתה רוצה? תשאלו אותי. לא רוצה כלום. אבל אם בכל זאת לחצתם לתשובה הרי היא לפניכם: הייתי רוצה שהיא וכל הקבוצה שלה יעשו פעם אחת דיסק שכולו שירי איכות בלי רבע קריצה למשהו, לא לחתן ולא לכלה, לא לסלולר ולא ללא יודע מה. ככה – אלבום נקי של מיטב היוצרים. כן, אני רוצה לשמוע את שרית חדד בשיר חדש שכתב לה מתי כספי ויהודה פוליקר מיקי גבריאלוב, יצחק קלפטר, יגאל בשן, עמיר בניון, קובי אפללו. מה חסר? אני בטוח שצ'ולי זכאי ושי ראובני לא יעלבו. הם את העבודה שלהם עושים הכי טוב שבעולם. זה מה שרציתי. לא יותר. תנו לי אלבום אחד נטול מסחריות עם הזמרת הנפלאה הזו. אחד.

שרית חדד

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

11 תגובות

  1. בעזרת השם שיגיע כבר אלבום כזה שבו שרית באמת תשיר עם מיטב הכותבים… היא חייבת את זה לעצמה בתור זמרת~!!!

  2. שריתתתתתתתתתתתתתת מושלמת מזל טוב נשמה .
    שיר מדהים מזל טוב כפרה . מממני מעריצה שרופה לבנה מעפולה

  3. שיר מקסים שרית את זמרת מדהימה איכותית וכל פעם מרגשת אותי מחדש אם יבוא אביר חלומותי השיר בטוח יככב בחתונה שלי אמן אמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות