קורין אלאל

האח הגדול

תוציאו אותה משם..
0/5

אני צובט את עצמי: התבוננתי ב"האח הגדול VIP". למה צובט? כי א. אני משתעמם בתוכניות ריאליטי שהן בדרך כלל פברוק אחד גדול. ב. חוש המציצנות שלי פגום. פשוט מום מלידה, במיוחד כשמדובר בתוכנית שמנסה לגרות בכוח את החוש הזה. יענו: ליצור זירה חברתית לא טבעית ולתת לנו הצופים (האח הגדול) להציץ לתוכה דרך חור המצלמה, כאילו שהמשתתפים לא מודעים לנוכחותן של מצלמות.

 יגידו שזה אקספרימנט אנושי, שזהו מבחן מתוחכם למשהו. אבל המבחן העיקרי, לא נשקר לעצמנו, הוא מבחן שיעור הצפייה. המפרסמים ממתינים לדוחות. מפורסמים שסגורים בדירה אחת מתאימים להם. ויהיו, אני מאמין, דוחות חבל"ז.
את יוסי בובליל ממש לא הכרתי. נשבע. הבנתי שמדובר כאן בשיאי התחתית, בפגיעה אנושה באינטליגנציה אפילו של תינוקות. לא התעסקתי עם זה, כי הרי מראש ברור שאח הרייטינג הגדול שולט וישלוט בנו ככל שהימים והשנים הבאות יחלפו.
והנה הגיעה לאוזני השמועה והידיעה שקורין אלאל, זמרת ויוצרת מופלאה,  הולכת להיכנס לבית הזה, לבית האח הגדול עם קבוצה של מפורסמים. אמרתי: אני לא מאמין. לא יכול להיות. קורין אלאל? אתם בטוחים?
נכון: אני השפוי המרובע יצרתי לעצמי מערכת ציפיות לגבי אנשים מסוימים. הציפיות הן הגיוניות או בגבולות ההיגיון. אבל בואו ניקח את זה לקיצוניות: שלום חנוך בחיים לא יגיע להאח הגדול. נראה לכם שהציפיה הזו אינה הגיונית? והנה מבחינתי – קורין אלאל נמצאת ממש בשורת ציפיות אחת עם שלום חנוך, ואני יכול להוסיף עוד עשרה שמות. והנה, ואללה. היא כאן. קורין אלאל, השתגעת?
מה זה אומר? זה אומר שאין גבול להפתעות, אבל גם שאין גבול לאכזבות. בוסקילה, הפיקיות, שימי, פיי גוטמן (אני מדבר רק על זמרים, ומפיקי התוכנית מבינים שזמרים ודוגמנים הם גורפי רייטינג) – אין בעיה. ידוענים שהמשקל האומנותי הסגולי שלהם לא מעליב את בית האח הגדול VIP. אבל קורין אלאל? התקילה אותי. בטוח שיש לקורין תשובות. הכסף ילך לנזקקים, חוויה פילוסופית. האמת: ממש לא קונה. משתמשים בקורין כדי להעניק איזשהו נופך שפיות וחשיבות לבית האח הגדול, שלא יגידו שכל הסלבריטאים הם הקלות הבלתי נסבלת.
אני לא רוצה לגלות שומדבר על קורין במסגרת המציצנית הזו. שעדי נוימן וגיא לובלצ'יק יתגפפו, שבוסקילה תפליק סטירה מצלצלת למליץ, הלשעבר שלה, שמנחם בן ילמד שירה את שימי. זה הכל טוב ונחמד, אבל שקורין תעשן סיגריות בבית שלה ותחפש חוויות פילוסופיות במקום אחר. תוציאו אותה משם.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

 1. התפקיד שלך היא לבקר מוסיקה ולא לבקר אומן שבחר להשתתף בתכונית ריאליטי! אז תתרכז בתפקידך לבקר מוסיקה ואל תבקר תוכניות ריאלטי שזמר זה או אחר בחר להשתתף בהם.

 2. קול זה לא הכול,היא יוצרת מעולה,ואמנם בקול פחות,אבל זה לא גורע

 3. יש לי רושם שהיא מנסה את זה כדי לנסות למוכר תקליטים
  היא יכולה לקדם מכירת תקליטים רק אם היא תהיה מוערכת בשל המעשים שלה בתוכנית, אבל הסיוכי לכך אפסי, כי רוב הקהל שצופה באדיקות בתוכנית הזו הוא הקהל של מושיק עפייה או קובי פרץ, לא הקהל של מוזיקה איכותית אלא של שירים מהתחת, לכן אני לא מאמין שלקורין יש הרבה זמן להיות שם

  לדעתי זה יותר גורע ממנה מאשר מוסיף ביחוד במעמד שהיא הגיע אליו כיוצרת,

  קידום בתצומת הלב עליה ועל ידי זה השגת העלאה במכירות דיסקים-אפסי-לדעתי רק אם היא תהיה מוערצת שם בטירוף, אבל לדעתי סיכוי אפסי כי הקהל של זה ברובו קהל של שירים של: יאללה כפיים טברנה חגיגה מקודשת חתונה,,,,

 4. ל-3,

  מסכים שהיא אחלה יוצרת, אבל שתיצור לאחרים ושלא תשיר בעצמה!
  לא מסוגל לשמוע אותה..

  לא משהו אישי נגדה, היא אחלה בן אדם

 5. נכנסתי אליך דרך "המקום". אני מסכים איתך לגמרי על מה שכתבת. ועדין, הנוכחות שלה בבית האח הגדול לא מפריעה לי כל כך. בינתיים לפחות, קורין לא מבזה את עצמה ואני מקווה שבכל מקרה, למרות הכל, ההשתתפות בתוכנית תעשה לה טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות