ראש הממשלה

איזי

מילים ולחן: ארז שרון . הפקה מוסיקלית ומיקס: אלון רוסרט
5/5

כבר הוכח שלא קל לכתוב סטירה בארצנו. הסיבה: אין גבול לציניות שקיימת במציאות. קשה להתחרות בה. כמעט על כל מה שאיזי שר על ראש הממשלה קראנו בשלוש השנים האחרונות בעיתון. למעשה – צירוף מדאיג של ראש הממשלה ונשיא גם יחד. שיר מדליק. טקסט פשוט לכאורה, חכם ומצחיק שמתייחס למציאות הזויה.

הבנאדם אכן צודק – גם הוא רוצה להיות ראש הממשלה וליהנות ממנעמי השלטון, "לשחק אותה עמוס בלו"ז בלי שום טיפה של נחת/ ובו זמנית לגעת לפקידה שלי ב-". הראפ התוסס הזה נוגע בסרקזם בכל מה שהשלטון משדר – אנוכיות, צביעות, שקריות, מגלומניות. תאוותנות וחומרניות בקטע של שלטון מתחבר להון. המקצב, השירה, התזמור עושים מהקטע הילולה – לה לה לה לה. שיחק אותה, איזי.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

  1. מושיקו שב בשקט.לא אוהב ראפ אז אל תסקר אותו.אתה מוזמן לשמוע לך ז'אנר אחר.בנאדם אידיוט זה כמו שאני עכשיו יכנס לסרט מדע בידיוני ובסוף אני יגיד שהוא גרוע רק בגלל שהוא מדע בידיוני לאף אחד לא אכפת שאתה לא אוהב היפ -הופ (שאגב היפ-הופ וראפ זה לא דברים שונים לידיעתך)

  2. מה אתה מתפלצן ששירי היפ הופ וראפ לא יכולים לקבל ציון מעולה.
    וברצינות. זה ז'אנר כייפי ומקפיץ וכשעושים את זה כמו שצריך מותר גם לפרגן מדי פעם

  3. שנון ומחונטרש. סטירה זה על הכייפק. זה סטירה דמיקולו- הפגזה בדברים מופרכים רק כדי להפגין בוז. מלבד זאת- אין כאן שום דבר יוצא דופן. כל השטיקים המוסיקליים והראפיים נלקחים מאינספור דוגמאות אחרות. סביר בהחלט, אך בודאי לא מיוחד. ככלל- לא הייתי מעניק ציון מושלם לאף קטע ראפ או היפ-הופ. הם לא שווים את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות