אזלו כל הכרטיסים.

אייל גולן

0/5

מחפשים כרטיסים לאייל גולן בקיסריה בחודש מאי? תשכחו מזה. אין. נאדה. גורנישט. פיניטו. אזלו. תמתינו לסיבוב הבא, סוף יוני. לא רק הנתון הזה הגיע למייל שלי. גם: אייל גולן מוביל במצעד עשרת הגדולים ובמצעד ההורדות והשימושים הסלולריים. וגם: בזכות אייל גולן ערוץ 24, ששנים סבל מרייטינג ברצפה – קיבל את אחוז הצפייה הגדול בתולדותיו, בעזרת – ניחשתם נכונה – אייל גולן.

תנו לי לנשום עמוק. תנו לי להתייעץ איתכם ועם עצמי. תנו לי להבין. לא. זה לא עניין של ביקורת. אני ממשיך לאחוז בדעתי שאייל גולן, בניגוד להרבה זמרים יוצרים, נעזר בחרזנים ומלחינים שתופרים פזמונים מנצחים לכפיים כשהם מסתייעים במפיקים מוסיקליים מיומנים וממולחים שמבינים את דרישת הקהל. המוסיקה שלו אינה אישית. הוא אינו הסינגר-סונגרייטר ששר את סיפוריו. השירים שלו עוסקים באופן הכי עממי באהבה. הלב השבור, האוהבת האכזרית, המאהב הננטש לאנחות. זו אינה הנקודה. אז מה?

עזוב אותך מאמנות, אמר לי מפיק נודע. אמנות זה דבר לא ברור. אנשים לא מבינים את המושג. כל השטויות שלכם – פאסה. יותר טוב: תבדוק איפה הכסף הגדול יושב. נגמר העידן שרק שלמה ארצי כבש את קיסריה. היום רוצים את זה הכי שמח ופשוט. מספיקה היפיופה הזו. גם קובי אפללו מדי מעודן למי שמשלם מאות שקלים בדרך לקיסריה.
אבל אמרתי לו: יש עוד המון זמרים עם קולות יפהפיים שמבצעים שירים דומים שחרזו להם לשמח ולכפיים, והם חולמים למלא לפחות את היכל התרבות בפתח תקווה.
ענה לי: תאמין לי, הקהל לא טיפש. הוא יודע על מה הוא משלם. אייל גולן עושה לו את זה כי אייל גולן גדול בכמה מספרים על כל הזמרים המתחרים בז'אנר הזה. לא יעזור בית דין. תפתח עוד חמש קיסריות – הוא ימלא. היכל התרבות בת"א כבר קטן עליו.
שזה אומר מה? זה אומר – אומר לי אותו מפיק, שאתם המבקרים צריכים לרדת לאט ובזהירות מהמגדל שלכם ליישר קו עם הקהל, להביט לו בעיניים השמחות. הוא בסופו של דבר השופט העליון.
ואללה, אמרתי לו. אתה צודק. בתוך עמי אני יושב, איל גולן אחלה זמר, קולו כובש, אבל אני עדיין מאמין שהוא יכול להגיע ליותר. הצחקתי אותו.
לפי הטעם שלך… משיב המפיק.
נו, מה אתה רוצה? שאני גם אוותר על טעמי?!

אייל גולן – זה אני

אייל גולן בהיכל התרבות ת"א

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

 1. אין שני לאייל ואין כמו אייל
  לא יעזור כלום!
  הזמר שנכנס גם לאוזני הקהל האשכנזי
  ומחבר בין מזרח למערב
  אין עוד כמוהו
  מותג חזק ומנצח!

 2. ב.גם ככה אנשים מקשרים את השירים לחייו הפרטיים
  ויש לו הרבה נכסי צאן ברזל
  והרבה שירים מרגשים
  וזה עדיף מלשיר גסויות ועל פולטיקה
  וכן הוא הגיע ליותר ויגיע ליותר
  ויותר טוב מכל האחרים
  הוא נולד להיות זמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות