לימור לבנת - הופעת אורח

0/5

תהיתם מה עושה שרת החינוך לשעבר בעמוד הבית של אתר מוסיקה? אתם צודקים. היא לא הוציאה סינגל או דיסק חדש, וגם לא הקימה להקת רוק של הליכוד. רצינו לספר לכם משהו על ה"חינוך" של השרה לשעבר. כן, על לימור לבנת, זו שהחזיקה את תיק החינוך והתרבות. זירת ההתרחשות: מוזיאון ארץ ישראל ברמת אביב, הופעת השקת הדיסק החדש של קובי אפללו. רשימת המכותבים: קובי אפללו, ביבי, עם ישראל. מה בדיוק עיצבן אותנו?

אתמול התקיימה הבכורה והשקת הדיסק החדש של קובי אפללו. הגיעו אח"מים לקשט, כמו בבכורות אחרות. פרומו, יחסי ציבור. צילומים. סטוצים. עקב תקלה טכנית, הקהל שהוזמן לתשע בערב, נתבקש להמתין. המופע החל בעשר לערך. היינו כבר ממש עמוק בתוך המופע כשלפתע, ממש כשקובי אפללו היה באמצע ביצוע שיר, נראתה גברת מקימה שורה שלמה כדי להגיע למושב שלה. לא קשה היה לזהות: לימור לבנת בכבודה ובעצמה הבליחה מהחשיכה. לא רק שדפקה איחור פרא, אלא בעיקר "הופעת אורחת" מפריעה מרימת שורה, תוך לחיצות ידיים לכל הפרצופים המוכרים לה שהיא זיהתה בדרך.

לימור ליבנת יקירתי, שרת החינוך והתרבות לשעבר: שנלמד אותך הלכות נימוס בלי להישמע יותר מדי חנה בבלי? מילא איחרת. אבל להיכנס ככה באמצע שיר? אפילו שהגעת רק לקוקטייל שאחרי ההופעה, תני כבוד לזמר. תאמיני לי, נעלבתי בשביל קובי אפללו. ולהזכירך, גברתי השרה לשעבר: ההופעה לא הייתה שלך!

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. הגברת הולכת להיות שרת התרבות. היא התחילה להיראות בכל מיני אירועים. ראיתי אותה השבוע בג'ז במשכן לאומנויות הבמה. אז גם אפללו, גם ג'ז. שרת התרבות לא? ובשביל להיראות היא תדפוק עוד המון איחורים. אז למי שכתב "אויש רק איחרה" – זה רק סימפטום עם מי יש עסק.

  2. אויש, איזו קטנוניות. זה הדבר שהכי הטריד אותך בשנה האחרונה? כולה איחרה. לך תדע למה, לפני שאתה שופט.

  3. לטכס קבלת המדליות של ספורטאינו באוליפיאדות, היא דייקה מאוד להגיע, כדי לא לפספס את ההזדמנות להראות בציבור ובזמן! שם לא מחכים לפריחות….(הכינוי הועתק ממגיב מספר 1)

  4. זה רק פרומו לקראת ביקורים של אשת ראש הממשלה הבא בארועים מסוג זה. זותי יודעת להקים אולם שלם על הרגליים כשהיא דופקת כניסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות