יציאה מכלל שליטה Out Of Control

נערות קולניות Girls Aloud

הליקון
4/5

עוד אלקטריק גירלי פופ גרופ? עוד חבורה שמתחרה בשוגהבייבס? אז לא.  גם אחרי ששמעתי את ה"סאטרדייס", הסחורה הנשית הטרייה, היוצאת מבריטניה, גירלז אלאוד, (קולניות, רעשניות?) נשמעת פופ נשי ליגת-על.

הן לא ילדות. תאריך לידה: 2002. כוכבות תוכנית ה-פופסטארס בטלוויזיה. נאדין קוייל, שרה הרדינג, ניקולה רוברטס, שריל טווידי, קימברלי וולש. זה כבר אלבומן החמישי, ואפילו יצא להן "גרייטסט היטס". לא שהן המציאו מה שלא ידענו עליו, אבל הן אינן  משכפלות ולא משתכפלות. הופתעתי שכמעט כל שיר שונה ממשנהו. אפביט דאנס פופ בהפקה מחודדת של Xenomania, חבורת ההפקה האנגלית המהוקצעת, שהיא האנטיתזה לשם האלבום – אאוט אופ קונטרול. כדאי לשים לב לכמה טריקים כמו Love Is The Key שנפתח בסאונד של מקהלה כנסייתית לפני שהבנות עוברות לפופ סטייל סיקסטיז מרקיד. Live In The Country מקושט בפתיחתו בקולות של חזירים נוחרים ופרות גועות. אבל פעלולי הפקה  הם  גימיקים שוליים.
לשים לב לצליל של הפט שופ בוייס בשיר השני – The Loving Kind. (כן, הם היו בהפקה והשאירו עקבות) פרט לשני המתאבנים הלהיטיים "ההבטחה", The Loving Kind, מצאתי פה לפחות עוד שני להיטים גדולים. Untoucable, גם Miss You Bow Wow, שזוכה לסיום אלקטרו פופ מפתיע. והנה אני מוצא עוד אחד. Rolling Back The Rivers in Time. נסכם: בסוגו – פופ מבריק, קליט וקליל ביותר מנסבלות מובנת, מופק גאוני. האם נסחפתי? יתכן. אבל אתם יודעים: בכל התלהבות ראשונית יש גם משהו מהאמת.

Girls Aloud – Out Of Control

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות