פסקול הסרט

האנה מונטנה

הליקון
4/5

במצעד מגזין הבילבורד האמריקני, האלבום הזה 4 שבועות מקום ראשון במצעד המכירות, מה שאומר שגם בסוג פופ-רוק-קאונטרי קליט-להיט-מזיז חייבים לשאוף לדה בסט. לא חייבים לעומת זאת, להגיע לקומדיה המוסיקלית כדי ליהנות מלהיטי האנה מונטנה, סרט (שבא בעקבות סדרה מצליחה) שמספר סיפורה של זמרת שברגעי ההצלחה הגדלה, אביה מעודד אותה לחזור לעיר הולדתה בטנסי, שם היא מבינה את המשמעות של הדברים החשובים באמת בחיים ועליה לבחור בין להיות כוכבת ובין לחיות את החיים האמיתיים כנערת כפר.
"לחיות חיים כפולים זה קצת מוזר", שרה מיילי סיירוס (Miley Cyrus) בתפקיד האנה מונטנה בשיר The Best of Both Worlds. פסקול הסרט חי בכמה עולמות של המוסיקה האמריקנית – פופ, קאונטרי, קליפורניה וטנסי. הקיטש מגיע גם לכאן: ההדבקה של קולות הבזקי מצלמות הפאפארצ'י ב – Let's Get Crazy. אבל בקומדיה אמריקנית כמו בקומדיה אמריקנית, שירים הם קטליזטור מסחרי, וכשמדובר בנושא העומד לדיון מגיע שיר כמו Hoedown Throwdown כדי שנבין כמה זה לא רציני.

בכל זאת, לסיירוס יש "את זה" בכמה שירים שבהם היא נשמעת מה שהאמריקנים מכנים Husky, שירים כמו Don't Walk Away, Dream, The Climb, שמזכירים זמרת מצוינת כמו שנייה טוויין Shania Twain, ואם בטנסי נשוויל עסקינן, – יש כאן כמה נציגים כמו בילי ריי סיירוס ששר Back to Tennessee גם הראסקל פלאטס ב – Backwards, וכדי להעשיר בקול נשי, נכנסה לפס הקול גם טיילור סוויפט.
הבלבול הוא אכן בין פופ טיאייג'רס למוסיקת רוק קאונטרי אמריקנית אותנטית. תרצו – זוהי מוסיקת טיאייג'רס עם פוליש של קאונטרי ורוק.

Hannah Montana: The Movie, Original Motion Picture Soundtrack

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות