שירים מתוך "מישהו לרוץ איתו"

בר בלפר

0/5

גירסאות הכיסוי של בר בלפר, השחקנית הראשית בסרטו של עודד דוידוף. לא בדיוק זמרת של "כוכב נולד" אבל מבצעת ייחודית, אינטליגנטית. מתחילה עם "ימי ראשית הקיץ" של רוטבליט את קראוס, המוכר מהביצוע של ג'וזי כץ. טון רך. ביצוע קצת פלאטי, שאולי תואם איזו אווירה שקיימת בסרט. משהו שיש בו תחושת געגועים נעימה.
את "הנה באה השמש" של ג'ורג' הריסון, בלפר שרה בעיבוד Folk. יש משהו ראשוני ויפה בביצוע הזה. ההפקה והעיבוד הם של פיטר רוט ואודי אניס. ברוח פריחת הפרחים בגריניץ' וילאג' בסוף השישים.
ל"שלג צח" של "משינה" (שלומי ברכה) עושה בלפר בגרסת רוק גראנג'ית משהו – לצלא ספק חידוש מרתק לשיר הזה. (עיבוד: פיטר רוט, אודי אניס, טל מטמור)

בלפר מתאימה עצמה לקצב הבוסה שפיטר רוט ואודי הניס בחרו לעבד את "שוב" של שמוליק קראוס. יצאה גרסה מלבבת. סופט אנד איזי ומאוד מפנק את האוזן. לא קול גדול, אבל צבע קולי שעושה את הקאבר הזה למחניף.
עוד קאבר, שאין לי מושג לה הוא נבחר – "האיש שראה הכל" של רוקפור (אלי לולאי, דני רכט) עיבוד פולק-רוק, עם קישוט של מפוחית. בסדר.
ל"שיר ללא שם" של שלום חנוך ("כי שירי הוא עלה ברוח, הנידף השכוח") היא מעניקה אינטרפרטציה מהורהרת יפה. הפקה טריפ הופית משיבה רוח חמה וחדשה בשיר הזה. לרוץ איתו

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות