המבצע מתחיל

דפש מוד

0/5

לראות את הירוק הפסטורלי כמה ימים לפני הדפש מוד, לפני ההסתערות ב-10.5. תגיעו בתחבורה הציבורית, ברכבות ממליץ שוקי וייס המפיק המקומי.
וייס העמיד את התקשורת על הפסטורלי (ראו תמונה למטה) באצטדיון רמת-גן מול המגדלים ההולכים ונבנים כדי לספר שזה אכן קורה, ושהלהקה כבר עשתה חזרה גנרלית סודית מאוד באירופה, וגם אחת פחות סודית ב – Holywood Boulevard – מופע השקה חינם לעשרת אלפים איש לאלבום Sounds Of The Universe. הגיעו שירים כמו "פרסונאל ג'זוס" מ-1989 , Walking in My Shoes מהאלבום Songs of Faith and Devotion, וגם מהחדש  Come Back ו – Peace.

עדויות משם: הלהקה במצב מצוין. דייב גאהן לא נשמע כל כך בשלכמו עכשיו. ההופעה הקצרה הסתיימה ב – Enjoy The Silence מתוך האלבום Violator בתצוגת נגינת גיטרה מרשימה של המולטי אינסטרומנטליסט מרטין גור וגם הישן והטוב Never Let Me Down Again .

לפני שהם נוחתים כאן במטוסם הפרטי, למעלה מ- 2,000 איש עוסקים במלאכת הפקת המופע. תשתית במה, פריקת מטעני הלהקה, פרישת כיסוי דשא מיוחד, חיזוק תאורה היקפית, זוויות צפייה אופטימאליות לכל (הבמה לראשונה באצטדיון באזור הצפוני, במקום שממוקם שער מגרש הכדורגל) מערכת הגברה הכוללת 2 מערכות ענק שייתלו בחזית הבמה + 3 מגדלי V Towers למערכות דיליי, 57 מטר של מסכי וידאו שיעבירו מאולפן טלוויזיה מיוחד שמגיע עם הלהקה שילוב של המופע וקליפים. מספרים? כמה קנו, כמה נותרו? נותרו רק כרטיסים ליציעים (לדשא אזלו), שזה אומר: כל אחד יעשה את החשבון שלו אם שווה לו מינוס 300 עד 400 שקלים כדי לראות דפש מוד בעיקר על המסכים. מה שמחזיר לשאלת מהות החוויה האיצטדיונית שהיא לפעמים מתומצתת במילים – להיות שם כשזה קרה, וזה כנראה קורה פעם אחת.

בתמונות: הקהל והלהקה בהופעה בשדרות הוליווד. למטה: שוקי וייס, המפיק המקומי מתדרך באיצטדיון רמת-גן.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות