/5

ג'יזוס כריסט סופפרסטאר – בעירום על העטיפה. מגלומניה או בדיחה? בוב סינקלר, די.ג'יי ומפיק צרפתי, מאסטרו הדאנס, הוא יצרן בלתי נלאה של רעיונות חריגים לרצפת הריקודים, שנשמעים לעיתים טיפה מוטרפים. המישמש הנוכחי ידליק כל רחבה על הגלובוס. קוסמופוליטי. אלהי? נצחק על זה.

קחו את הרצועה השלישית: Give Me Some More. סימפול של Je Ne T'aime Plus של מאנו צ'או עם קולו של שאבה רנקס (Shabba Ranks) יצא משהו שהוא קולאג' מדונסס פריך.

הפתיחה  Lala  Song גם היא קוקטייל ראפרי  עם מאסטר גי וונדר מייק על בסיס הרכב האולד סקול המקורי Sugarhill Gang של הלהיט Rappers Delight מ – 1979. האם אני שומע שירת ילדים בקטע הזה?

מצד אחר זהו קאבר דאנס ל- Mr Tambourine Man של בוב דילן בביצוע ראיין סקוט. סינקלר לא עושה חשבון לאף אחד. כמעט בכל רצועה הוא נזרק לכיוון אחר. עיבוד הדאנס האלקטרוני הרובוטי המתוכנת של Peace Song עם סטיב אדוארדס השר בעגה ג'אמייקנית מובהקת כשברקע אמביינט קולי הזוי. New New New הוא מסיבת דאנס טראנס סוערת עתירת משתתפים (וייברט, קווין אייפריקה + מיקדה) כוחנית מדליקת רחבות. Jamaica Avenue Feat. Tony Rebel נפתח במלודיה הנישאת על קצב דאנס גרובי ושירה אפרו-קאריבית. מה שאני קורא דאנס וורלד מיוסיק, אבל לא במובן האתני לוקאלי, אלא האוניברסאלי. דאנס מהעולם הזה – הכלל עולמי, אבל עם הנגיעות החריגות של סינקלר.

 

 

1. Lala Song Feat. Master Gee and Wonder Mike from the Original Sugarhill Gang 3:34

2. Give Me Some More Feat. DJ Roland Clark 3:15

3. Love You No More Feat. Shabba Ranks 4:22

4. New New New Feat. Vybrate & Queen Ifrica & Makedah 5:27

5. Jamaca Avenue Feat. Tony Rebel 5:10

6. Peace Song Feat. Steve Edwards 6:30

7. What A Wonderful World Feat. Ron Carroll 7:04

8. Mr Tambourine Man 4:59

9. People Of Tomorrow Feat. Steve Edwards 4:16

10. The Way I Feel Feat. Adam Joseph 4:53

11. We Are Everything 5:46

12. Belly Dancer Feat. Kevin Lyttle 4:11

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות