ההסתערות מתחילה

מדונה Sticky & Sweet

0/5

מעריצה מאילת התראיינה בגל"צ. כבר מצוידת בכרטיס. 2,500 שקלים שילמה כדי לשבת באזור הוו.איי. פי. שנתרגם דולרית? כ-600 דולר.
אחרי דפש מוד, חשבתי שתבוא רגיעה. גם מבול המופעים הקיץ סימן משהו כמו – יש גבול לתקציב האישי של הקהל, במיוחד ילדים ונוער ושאר תפרנים ומובטלים, אבל כנראה שקסמיה של קיסרית הפופ יפתחו בכל זאת את כיסיהם העשירים והדלים של האלפים שירכשו לפחות את הכרטיס הזול של 490 (כסף קטן…) שקל וימלאו כל פיסת דשא בגני יהושע.

מנטוויז'ן סיפרו כי להסתערות כזו ביום הראשון של המכירה הם לא ציפו. (הכרטיסים הוצעו למכירה באונליין באתר הרשמי של נטוויז'ן) הרי המופע הוא בעוד כמעט 3 חודשים, מה הבהלה?  70,000 כרטיסים נחטפים ביומיים? ואני בתומי חשבתי שמדונה כבר לא עושה את זה לקהל. שעבר זמנה. שהמוסיקה שלה לא עד כדי כך מעניינת, הרבה פחות לטעמי מ"דפש מוד". טעיתי, כנראה. מה כן? אישה בת 51 משחקת אותה שעתיים בשאו שכולו כוריאוגרפיה ספקטקולארית רק כדי להראות שמדונה היא מדונה, ושהשם מחייב בגדול. ב – Into the Groove היא תופסת את שולחן הדי.ג'יי באוונטה חבל"ז, ב – Vogue היא מרסקת שיר באמצעות חטיבת נשיפה פאנקיית. La Isla Bonita מוגש באווירה של בית בושת. היא עצמה – גוף שרירי שכמוהו לא ראו אצלה. אוחזת בגיטרה בשביל הסטוץ. ברולינג סטון כתב קורא: "מופע צפוי ומשעמם. מדונה, עזבי גיטרה. תתרכזי בשיר ובריקוד. זה מספיק. ותפסיקי להיות פתטית עם הטייטס וכך בגדי הרשת בגילך המתקדם"
נו טוב. מה הוא רוצה? מדונה או לא.וחוץ מזה שום ביקורת לא יכולה להוא-הא מסביב שיביא האלפים רק כדי שיוכלו להגיד לכל החברים "יש לי כרטיס למדונה" (לפני) ו"היינו שם" (אחרי) וגם משפטים מוכרים כ"מי יודע מתי כבר תהיה לי הזדמנות אחרונה לראות אותה בחי", ובטח במופע Sticky & Sweet. אני כבר מעדיף את המעריצים הפאנאטיים על פניהם.
אגב, קוראי הרולינג סטון התווכחו ביניהם האם מדונה שרה באמת. לאחדים הייתה הרגשה שהכל או חלק מהשירה שלה זה Lip Sync – התאמת תנועת שפתיים לפלייבק.
כך או כך, בשנה שעברה עבר הסיבוב בין 58 ערים מול לא פחות מ – 2.5 מיליון צופים. מרבית ההופעות בסיבוב היו סולד אאוט ברגע: פריז (80,000 כרטיסים), ציריך (72,000 כרטיסים), לונדון (74,000), ונקובר (50,000 כרטיסים), דרום אמריקה (650,000 כרטיסים), ושלוש הופעות סולד אאוט במדיסון סקוור גרדן בניו יורק.עד שיגיע לישראל צפויים 3.5 מיליון צופים לראות את המופע. אז כן, איננו שונים וגם אנחנו נצטרף בשיטת העדר המבאסת ונגיע 9 שעות לפני פתיחת המופע בספטמבר כדי לראות מדונה עושה את זה Sticky & Sweet. ועד אז נישטף במיליוני מילים בסלולר, בעיתון ובאינטרנט – רק כדי שנדע שקיסרית הפופ נוחתת כאן.

מדונה – ההופעה בתל-אביב

מדונה Sticky & Sweet רשימת שירים

Candy Shop”
“Beat Goes On”
“Human Nature”
“Vogue” 
( “Die Another Day” (video interlude)
“Into the Groove”
“Heartbeat”
“Borderline”
“She’s Not Me”
“Music”
(Rain (video interlude
“Devil Wouldn’t Recognize You”
“Spanish Lesson”
“Miles Away”
“La Isla Bonita”
“You Must Love Me”
“4 Minutes”
“Like a Prayer”
“Ray of Light”
“Hung Up”
“Give It 2 Me”

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות