חזרה לחיים

סנדרה

הליקון
4/5

סנדרה איז בק. מי חיכה לה? היא חוזרת מסצנת הדאנס יורופופ של השמונים אל קיץ 2009. בריזה קייצית טובה למוסיקה שלה. בת חמישים כבר. אשת מישל קרטו, איש Enigma מקליטה כבר משנות השבעים. שהזמן שעבר לא שינה משהו באופן מהותי.
אוריינטציה פופ דאנס להיטית גבוהה. דאנס עם כל דבר, יורופופ, גם צבעי אפרו, לטינו ודיסקו. אמנות האהבה בצליל פופ קלילי סאונד, כולל כמה בלדות. אבל סנדרה כאן בשביל האפביט. אהבתי את צליל האפרו אמביינט של Never before בשילוב של מקהלה בצליל אמביינט נוסח אניגמה בפתיחה. ככה מפיקים דאנס. מענג. Always on my mind – דאנס עם Feel לטיני, אלמנטים של אפרו קובני וראפ. עוד הפקת דאנס מדליקה. Behind these words – בלדת פופ סלואו נוטפת רגש לאיזון. What if דאנס אלקטרו פופ – טוען את האלבום בצליל מפתיע, וסנדרה נשמעת קצת אחרת, כזו סידני לאופר. גם כאן הפקה יוצאת מהכלל של Jens Gad. השיר הבא Say love – פופ קלאסי קליט מאוד באוריינטציה היספאנית בשילוב קולות מקשטים, קצב דאנס מקרטע יפה. Put some 80ies in it – האם אני שומע פה אלקטרו פופ סטייל קיילי מינו? עוד להיט רחבות ריקודים ענק.
These moments מתחיל כביכול שקט מטפס לרקיד עם טאץ' ספרדי המודגש ע"י צליל גיטרות פלמנקו. Tete a tete – הלחישות מבשרות על צרפתית סקסית. סנדרה קורצת גם לקלאבדאנס של פריז בתערובת רuמנטית מלודית של צרפתית ואנגלית. אם לדרג את הלהיטים בדיסק – השיר הזה מקום ראשון או שני.

Sandra – Back To Life

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות