הופעת היכרות

תמר אייזנמן

"ההבטחות הגדולות" של אן.אם.סי יונייטד הד-ארצי
5/5

הרכב: תמר אייזנמן – גיטרות, אביב כהן השני – תופים, מיקי ורשאי – בס, גל דהן – סקסופון, מעין מילוא – טרומבון.
כשתמר אייזנמן
, עולה על הבמה ומפעילה גיטרה, אני רואה אולי בפעם הראשונה נערת רוק אמיתית מתוצרת מקומית. מנין שואבת הקטנטונת הזו אנרגיות כאלו? ויותר מזה: המוסיקה יוצאת מתוכה, צליל הגיטרות זורם בדמה. אייזנמן, היא רוקרית אותנטית!
כמו שכבר כתבתי ברשימה על האלבום שלה: אין צורך להגדירה. נאמר – סגנונה האישי. והיא בטח רוקרית, שהכתיבה והנגינה שלה מגיעים מממקומות של אמת, של יכולת לתרגם סיפורים לריפים מצויינים, לצליל מכוסח במינונים תואמים. תמר אייזנמן יצרה, כתבה,עיבדה והפיקה את Gymnasium התזזיתי. השירים נכתבו על הגיטרה או דרך ערבולי צליל וניסיונות הרפתקנים של גרוב ותכנות על המחשב. ג'ימנזיום Gymnasium – הוא אולם ועולם ההתעמלות של תמר בשנתיים האחרונות. Gymnasium האלבום הוא עולמה האומנותי העכשווי.
לאן היא הולכת עם החומר הזה, עם הופעת הבמה הזו? אני לא יכול להאמין שאייזנמן (בראיון איתה היא הודיעה שתהפוך ל"אייזנוומן"…) והחשמלית שלה יישארו כאן. נצטט משפט שמופיעה במייספייס שלה" לתמר אייזנמן יש הכוח להלך קסם על המאזינים לה, להפוך אותם למעריציה, להשאיר מהופנטים בסוף הערב"
המוסיקה ששמענו בפרזנטציה, היא תצוגת רוק גיטרות נשי אותנטית, פאנק גרוב נשי למהדרין. באתר שלה היא מוגדרת "היפ רוק". לא יודע מה זה, אבל אני כן חש /יודע מהי רוקיסטית שנולדה לרוק. תמר אייזנמן היא בהחלט תמר אייזנוומן רוקיסטית מוסיקלית מאוד.
שימו לב איך היא אוחזת גיטרה. האנרגיות הטבעיות שפורצות ממנה. בטח שמזהים השפעות, אבל הן מתנקזות למהות אחת. תמר שמתגוררת עכשיו בירושלים, מחברת כמעט בצורה מושלמת בין הגיטריסטית למלחינה, מעבדת והמפיקה שבה.

על אלבומה החדש Gymnasium

תמר אייזנמן – השירים
הראיון

Tamar Eisenman live Presentation

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות