איסוף ועריכה: שירה שליט ואורן בראל

מסיבת קיץ Summer Party, מסיבה לטינית Latin Party

פונוקול
4/5

מסיבות הקיץ בעיצומן. פונוקול מתגייסת לסייע. שירה שליט ואורן בראל ליקטו וחיברו את ה"מספרים" החזקים שלהם למסיבות נונסטופ דאנס בשני דיסקים שלכאורה אינם דורשים הסברים. כלומר בחצי משפט אחד – דאנס עם כל דבר.

 R.I.O פותחים את הסמאר פארטי עם After The Love ומכתיבים קצב ואווירה מסיבת קיצית מזיזה. ומה עם Shine On? איך אפשר בלי? להיט האוספים האולטימטיבי. בוא יבוא. שני די ג'אים גרמנים  מההרכב Cascada הפעילו זיקוקין ברחבות. דאנס טרופיקלי מסעיר. אין מה להתווכח. איזה דאנס מסעיר יצא להם. Agnes מפעילה הרחבות  עם Release Me עוד להיט ענק שחוק. "גורו ג'וש פרוג'קט" מפעיל מכונות ל- infinity. צריכים אגב להפריד את האוונטה של ההפקה (עלאק מסתורין) מהמנגינה.

דאנס היטס: ללא מנגינה אולטימטיבית הפקה כשלעצמה לא תייצר את הביקוש הנכסף. יללת צופרים פותחת את המסיבה האפרו-טרופית – Raz Daz Armas של rockstarzz. הגימיק משתלב במסיבה  עם  ה"פה פה פה פיירה" וכל הצלצולים הנלווים. אדי וואטה שפגשנו ב"פליידאנס 6" עם The Light מספק לאוסף הזה להיט אחר – I Love My People. כמו שם – גם כאן  – האלמנט האתני הופך את השיר לדאנס קוסמופוליטי יפהפה. אין פאוזות ממשיכים בקצב דומה עם איבס לארוק ל – Rise Up. יש כאן מסיבה.

דיסק נוסף בז'אנר – ה-Latin party  נפתח ב-La Bomba עם "קינג אפריקה", קצב דרום אמריקני וצעקות  כוחניות. והנה גם rockstarzz של Raz Daz Armas חוזרים כאן.
גם  האוסף הזה – מסיבת קיץ ממוסחרת להזזת ישבנים, לטינו של שירה אנרגתית וקצבים פאנקי סלסה  כמו
Le Pupe – Marakaibo משרוקית הקרנבלים מעבירה ל-Fiesta Reloaded של ה"סאנקלאב" – אינסטרומנטלי שיכול לשמש גם להתעמלות אירובית. DJ Dero לוקח לקרנבל עם Batukada, סגנון משנה של הסמבה המתייחס לחבורת מקישים בקצב רפטטיבי סוער, ובאותה אווירה קרנבלית – Samba De Jaeiro של Carillio.
כבר בשלב זה מסתמן האוסף כתחליף לדי ג'יי מדליק רחבות.  תמשיכו ל"סושי סמבה" של "אוראנג'" עתיר האפקטים והקולות, אפילו השמש תזרח באיזשהו סימפול של 
Let The Sunshine . וגם "למבדה" בגרסה תואמת אווירה. נונ סטופ דאנסינג שורף רחבות גם עם טום בוקסר ואנה פארגל עם הפליי פורג'קט בקטע "ברזיל". ועוד לא שמעתם "סאן סלבדור". 
הלילה עוד צעיר. לשמוע בלי לפזז? – עשיתי את זה. לא הייתי מציע להכניס למעליות. אבל בכל מצב אחר – חנות בגדים, אירוח בגינה, הפרעת מנוחת השכנים – אחלה. כל מילה נוספת מיותרת.
  

Summer Party
Latin Party

Summer Party, Latin Party

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות