אני Star

ליידי גאגא

מסיבת עיתונאים
0/5

באמת לא נוראה. אחרי שהזהירו שהיא עלולה לעזוב את מסיבת העיתונאים על שאלה מעצבנת, התברר שגם זה חלק מתרגיל יחסי ציבור. זה שהבלונדה גאגא משחקת אותה סטארית בענק זוהי עובדה. אין ביזנס כמו שאוביזנס, אומר הפתגם העתיק, וליידי גאגא, היא שאו והיא ביזנס. נהנית לשמוע שעיתונאי אומר לה "את הדיווה שלי" וגם מסובבת גב כדי ששצלמים יראו את המגן-דוד שהיא תכננה לצרוך האירוע.
מראה מרילין מונרו, משקפי שמש על בלונד דיוותי. הגיעה לאירוע הפופ של Musix בגני התערוכה. ליידי גאגא אגב עושה הבחנה בין פרסום ומוניטין (Fame) ובין כוכבות (Star) לסטאר, היא אומרת, יש איכויות. פרסום כשלעצומו – אין בו כלום.
כולה אלבום בודד, ותראו איזה בלגן. הדיווה תעטה מסתורין, תסתיר חיוך חתולי, תסנן משהו ביטשי. אז מה היא תגיד – שהיא אינה אוהבת את מדונה?
גאגא קוראים לה, ליידי גאגא בת 22. כבר סיפרו שיש לה פוקר פייס כתדמית. דווקא תפסנו את הגברת מחייכת. נהנית מההמולה.
סצינת המועדונים בניו-יורק כמקדמת הצלחה. ביה"ס לאומנויות בניו-יורק. זו ההשראה ל – The Fame. אלבום בכורה. פופ באוריינטציה מודגשת של דאנס.
אווירה: הקלילות המלוטשת של מוסיקת המועדונים. בקדימונים היא מתוארת כפיוז'ן בין פופ עתידני לרטרו רוק. מה שנקרא – פרסום מטעה ציבור. אבל האמת היא שההגדרה לא הכי משנה. זוהי ליידי גאגא, אבל זוהי קודם כל מוסיקה של פרודיוסרס, עד שלפעמים הזהות של הדיווה/ליידי או השד-יודע לא הכי חשובה. פרודיוסקסמיוסיק. סקס תמיד הלך טוב עם מוסיקת מועדונים מופקת. אז הנה. יש הרבה סקס במוסיקה של הגאגא. הסקס הזה מגיע איתה גם למסיבת העיתונאים בזאפה. אני סטארית, חוזרת ומדגישה ההבלונד במשקפייים כהים. אני סמל אני מייצגת את הפאשן. עוד שאלות בבקשה? לא, אל תשאלו אותה מה היא חןשבת על בר רפאלי, שלא תתפלק לה תשובה לא רצויה. חוץ מזה היא אוהבת מתנות חמודות, כמו הלוונדר שהגישה מישהי מהתקשורת והיא הניחה כזר לראשה. בסוף המסיבה החזירה לה הגאגא בתשורה משלל אביזריה. ס ט א ר י ת.
בא לי להגיד לה, יאללה גאגא רדי מהפוזה. אנחנו ג'ינס וטי-שירט. לא אוכלים דאווינים. סטאר קווליטי? שנדבר בעוד שני אלבומים? מצד שני, צניעות לא מי-יודע מוכרת היום. דיווה סטארית? שיחקת אותה. קובעים עובדות בשטח, כי בעוד כמה ימים מגיעה אחת שהיא בית ספר לדיוות ולסטאריות וגם לומדת קבלה. אני מאמין שגם לליידי גאגא ויש עוד מה ללמוד מאסתר לפני שהיא מכריזה על עצמה "סטארית".

ליידי גאגא – מסיבת עיתונאים

Lady Gaga Press Conference Tel Aviv

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות