המובחרים של פול ואן דייק – Volume

פול ואן דייק .

פונוקול
4/5

אוסף שאמור להיות ה"דה בסט"  של אגדת הטראנס. בסט אופ מוסיקת טראנס?! לי זה לא מסתדר. אולי שפוטי הז'אנר יודעים לערוך רשימה. מה שאפשר להגיד שפול ואן דייק  שהוא מהרמיקסרים המשובחים בז'אנר. גם מפיק מוסיקלי מיומן של מוסיקה אלקטרונית, מיחידי הסגולה שיודעים להפוך את הביטים  למוסיקה בלייב שאו. גם ממעצבי דאנס הרחבות הבולטים בשנים האחרונות.
 חוזרים ל- 1993. השיר נקרא
For An Angel. אז הצליל של פול ואן דייק נחשף לראשונה. הקטע הפותח את אוסף 33 המדונססים זוכה כאן לגרסת 2009. הרמיקס של הרמיקס.  For An Angel נשמע כיום שגרתי למדי. פול ואן דייק התפתח מאז לכיוונים-גיוונים שונים, אפילו מעודנים משהו כמו Tell Me Why בשיתוף עם Saint Etienne. הקטע המצוין – Forbidden Fruit. האלבום השני מציג כמה מרמיקסוסים שעשה ואן דייק לענקי פופ ורוק גרסה ככה ככה ל – U2 של Elevation, גרסה טובה ל –  New Order  של Spooky, דפש מוד של Martyr. גרסה די בינונית לבריטני ספירס של Gimme More. רמיקס לא רע ל –  JUSTIN TIMBERLAKE של What Goes Around.
בסט אופ? מעריצי ההרדקור  המשובעים שלו לא ממש יסכימו. הם יתלוננו על היעדר קטעים למשל מ –
SEVEN WAYS ויעדיפו להישאר עם כל אלבום של ואן דייק בנפרד. אבל כאמור – גם אם היה נוסף קטע – זה לא היה משנה. מבחינתי – אין בעיה שזה יהיה הדה בסט אופ של פול ואן דייק.

 

 

The Best of Paul Van Dyk – Volume

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות