אתר yosmusic.com

כוכב נולד 7

0/5

מיי פינגולד זכתה בכוכב נולד 7. נקודה. לא שלחתי אס.אם.סא אחד, אבל אצלי הקווים נסגרו מיד אחרי הביצוע שלה. אני את ההחלטה שלי עשיתי. אתם מחפשים "צדק" בתוכנית עתירת רייטינג שבה כל זאטוט זב חוטם מצביע? אם מיי פיינגולד לא זכתה אחרי ביצוע כמו "תחזור תחזור" של יובל בנאי – הצדק לא נעשה. זה ביצוע חיים שאומר: זמרת נולדה. כלומר: מיי פיינגולד היא בדיוק הדוגמה למה אני מצפה שתוכנית כמו כוכב נולד תחשוף. מארינה הייתה אחת. מיי היא אחת. רוני דלומי ווולדי בלייברג מוכשרים וטובים ככל שיהיו – הם לא הכוכבים האולטימטיביים של כוכב נולד 7.  כוכב נולד 7 הגמר

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

 1. כוכב נולד היא תכנית טלוויזיה. תכנית בידור בטלוויזיה, ליתר דיוק. האלמנט המוזיקלי שבה הוא משני, וככל שעוברות השנים אנחנו מגלים עד כמה – בוגרי התכנית, מוכשרים ונדירים ככל שיהיו, לא באמת מצליחים להשתלב בתעשית המוזיקה החונקת והמחניקה.

  מבלי לגרוע מכשרונה של פיינגולד, דלומי עדיפה עליה בהרבה. נערה צנועה ותמה שלא דבק בה חיידק הפרסום ושיכרון הכוח, היא לא רודפת אחרי התהילה. היא באה לשיר, והיא ניצחה בזכות הקסם החמקמק הזה שבה, זה שהופך אותה מסתם ילדה יפה ששרה נחמד, לכוכבת.

  אין פה צדק. אין פה ראוי או לא, אין פה למי מגיע יותר. זו לא תכנית מוזיקה והיומרנות להוציא לעולם את המוזיקאי המוביל הבא של ישראל הייתה מראש מועדת לכישלון. המטרה היא ממילא למצוא את אותו אחד שהקהל יתאהב בו – וזה הדבר הכי חשוב במקצוע. אם הקהל התאהב בדלומי כנראה שיש לה את זה, ולכן היא זכתה בצדק.

 2. יוסי – תעשה לי טובה קטנה ותוריד בבקשה את כתובת הדוא"ל שלי מהתגובה הקודמת. חשבתי לתומי שזה "לשימוש המערכת" ולא מפורסם אוטומטית. אני פשוט לא רוצה להיות מוצף בהצעות הזויות לרכישת חיקויי רולקס, מאריכי גבות (ואיברים נוספים) ושאר מרעין בישין המחפשים כתובות דוא"ל בתוליות להתעלק עליהן.

  תודה

  דרור

 3. כרגיל – מילים כדורבנות. מיי ביצעה מספר שירים העונה שמבחנתי הצדיקו את הצפייה בתוכנית. הביצוע שלה לשירו של עידן רייכל "שאריות של החיים" היה מעולה ונשאר לי בראש כמה ימים טובים אחרי התוכנית. את התוכנית עם שירי האירוויזיון לא ראיתי אבל כאשר שמעתי שמיי עשתה את השיר "תמיד אישה" התפצצתי מצחוק ורצתי מייד להסתכל וגם שם מיי הבריקה.

  למרבה הצער אך גם באופן טבעי, רוב הביצועים של שאר המשתתפים נשכחו כמעט מייד. לדעתי מיי בחרה במודע שיר "איכותי" שסיכוייו לעבור נמוכים (כי לרוב האנשים זו הייתה שמיעה ראשונה) וגם על זה אני מוריד בפניה את הכובע. את החשיפה היא קיבלה עד הסוף, ממש כמו מארינה הזכורה לטוב ואני מאחל למיי גם להצליח כמוה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות