רימסטרד Remastered

הביטלס The Beatles

הוצאה מחודשת של כל אלבומי הביטלס
4.5/5

ביטלס לנצח. מאז יצאו אלבומי הלהקה בפורמט CD בסוף שנות ה-80, מוציאה אותם חברת Apple מחדש בעריכה דיגיטאלית חדשה, בסאונד האותנטי של ההקלטות של המאסטרס. מדובר ב-12 אלבומי אולפן שיצאו במהלך 8 שנים, היוצאים בעטיפות מהודרות, צילומים נדירים + טקסטים רלוונטיים על עשית האלבום + קטעי וידאו דוקומנטריים לצפייה במחשב. מקבץ האלבומים המחודשים יגיע לחנויות המוסיקה ב-9.9, ויכלול גם את Magical Mystery Tour ואת Past Masters Vol. I and II  – סך הכל 14 דיסקים. ניתן יהיה לרכוש את כולם ארוזים במארז מיוחד. גם במונו וגם בסטריאו.

צוות של טכנאי סאונד עמל על מלאכת הרימסטרינג באולפני אייבי רוד בלונדון משך 4  שנים, כשהוא משתמש בטכנולוגיות חדשות ובציוד של הצעקה האחרונה על מנת "לשמור על האותנטיות והשלמות של ההקלטות האנלוגיות המקוריות", לשון ההודעה שמשחררת חברת "אפל", וכן "להבטיח סאונד מדויק (Highest Fidelity) של כל אלבומי הקטלוג.

תאריך ה-9.9.2009 יצטרף אפוא לשורת התאריכים בספר הזהב של הביטלס, שממשיכים לאכלס את אורי החדשות, בעיקר פול מקרטני שנתן לאחרונה הופעה על גג בניו-יורק, האיחוד של מקרטני ורינגו סטאר שהופיעו יחדיו בניו-יורק למען קרן של דיוויד לינץ ל מדיטציה טרנסצנדנטלית. הביקוש לתקליטי הביטלס אינו קטן. הוא גדל בתורה תלולה מאז EMI/CAPITOL את התקליטים של הלהקה על גבי תקליטורים ב-1987. אלא שהמעריצים המושבעים לא הסתפקו בכך: נוצרה דרישה לקבל את התקליטים המקוריים באיכות הסאונד האותנטי הראשוני שלהם. את התיאבון קיבלו באלבום Love שלראשונה העניק את הטעם של סאונד אותנטי ששוחזר דיגיטאלית. במקביל מוציאה החברה גם 10 מהאלבומים של הביטלס בגרסת Mono.

אז מה – עוד פעם לרכוש את כל אלבומי הביטלס? מצד אחד אני אומר NO גדול למי שהאגורה אינה מצויה בכיסו. מצד שני – שמעתי סמפלר של 32 שירים – אוסף מכל האלבומים שיצאו, אני אומר: תחליטו בעצמכם. דבר אחד ברור: התענוג בעיצומו, הגעגועים מתחדשים, האהבה גדלה וצומחת והצליל – טוב משמע אוזניים.

 

האלבומים שיוצאים בגרסה דיגיטאלית חדשה הם:

Please Please Me
With the Beatles
A Hard Day’s Night
Beatles for Sale
Help!
Rubber Soul
Revolver
Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Magical Mystery Tour
The Beatles (The White Album)
Abbey Road
Let It Be
Past Masters
Yellow Submarine

 

The Beatles Remasters

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. בעיקרון, כל ידיעה חדשותית בנוגע לארבעת המופלאים, מקפיצה ומשמחת אותי. כשעבר כל העולם לדיסקים, עברתי גם אני, ופינקתי עצמי בלא מעט תקליטורים שלהם, אבל… זה לא זה! התחלתי להתגעגע לצליל החם והמרשרש של תקליטי הוויניל, 33 סל"ד, המאובקים והטובים. אפסנתי את הקומפקט, שלפתי מהבוידעם את הגרמופון וכל תקליטי החיפושיות…אני מבין שישנה סיבה טובה לחזור ולאפסן את התקליטים, ולהסיר האבק ממכשיר הדיסק… הלא כן?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות