הופעה בתמונע ת"א

דובדבן גרסת 2009

0/5

היה כאן "רוק מתקדם" בסוף ה-70? תחילת ה-80? אז כן: נזכרנו עכשיו בלהקת דובדבן או שעזרו לנו להיזכר. למעשה זה נודע לי ממתופף הג'אז רוני הולן, שהתלהב לספר כי גם התקליט דאז יוצא בדיסק.
אמרנו "רוק מתקדם". זה אומר שדי אם שילבת לצד הגיטרות כינור חשמלי ניגנת קטעים ארוכים ומורכבים מלאי אלתורים – זה הריח "מתקדם"

הלהקה הוקמה ב-1979 בירושלים על ידי איב תואתי, מוסיקאי, קלידן, קולנוען ועיתונאי שגדל בצרפת ועלה ארצה באמצע שנות ה-70 בגיל 25. אליו הצטרפו – נגן הכינור דני טיברין (24), נגן הבס ארנון פלטי (25) המתופף רוני הולן (22) הגיטריסט איל טובנהייז(24) ומייסד הלהקה איב טואתי(29)

הלהקה הקליטה קטע אינסטרומנטלי כאות לתוכנית הרדיו "דברים טובים" עם שמירה אימבר , ויצאה לסיבוב בקיץ 79 עם גרי אקשטיין ולהקת סתיו. נגן הלהקה ד"ר ארנון פלטי יזם את הקלטת התקליטור החדש של להקת דובדבן, כ-30 שנה אחרי. הכוונה הייתה – לשתף את כל הנגנים המקוריים אלא ששניים מנגני הרכב חלו – איב טואתי ואיל טובנהייז.
חברי להקת 'דובדבן': דני טיברין כינור, ארנון פלטי בס, רוני הולן תופים, אורי ווינשטוק קלידים, ועשהאל בן צרויה גיטרות. 19.10 תיאטרון תמונע – ההופעה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות