מופע הוקרה של אמני ישראל

גרי אקשטיין

האנגר 11 ת"א
0/5

השתתפו: שלמה ארצי, ריטה, תיסלם, מיי פיינגולד, מוניקה סקס, חיים רומנו-ארז נץ שמוליק בודגוב ואריאל זילבר, אריאל זילבר, יהודה עדר, איתן גדרון ומאיר ישראל (תמוז) , מוניקה סקס, פיטר רוט, צביקה פיק, עוזי פוקס, דודו טסה , להקת סתיו בהשתתפותם של יאיר שרגאי, מוטי דיכנה ויאיר סתווי. הנחה: יואב קוטנר.

יש רגעים כאלה שאינם לביקורת, כשהעולם נעשה יפה יותר, אנושי יותר, מפרגן יותר. יואב קוטנר שהנחה חיפש את ההקשרים של כל אחד מהאמנים שעלו על הבמה לעשות מחווה לגרי אקשטיין. שכאתה דף בהיסטוריה של הפופ והרוק המקומי לא רק כמוסיקאי, אלא גם כמפיק וטכנאי סאונד, מוצאים רגעים כאלה. גרי פה, גרי שם. הקליפים ששודרו על המסכים באדיבות הארכיון של הטלוויזיה הישראלית, תפסו את שלמה ארצי וגרי אקשטיין בימים שכולם היו צעירים, תמימים ויפים ועדיין לא ממש סגורים עם עצמם. אז מעלעלים בדפי הזיכרון, ומוצאים עוד נקודות מפגש לקראת מפגש ההוקרה.

והנה אני רואה את שלמה ארצי 2009 בהאנגר 11 יורד מהבמה ומתיישב ליד האיש שהערב הזה הצדיע לו, בעקבות אירוע מוחי שעבר, ושר לו "ירח". זה בדיוק אחד הרגעים האלה. לא יאומן אבל כולנו בני אדם. האירועים המוחיים של שתי שניות בחיים, והכל מתהפך. פתאום כולם כאן למענך. החברים בנפש, אנשי המקצוע, הכוכבים של העכשיו והמחר והסופרסטארים. ממי פיינגולד ועד ריטה. ממוניקה סקס ועד תיסלם  ותמוז.
ואצל תסלם זה קרה בגדול: גרי על הבמה נותן קולו בשיר עם דני בסן. אולי זה לא יאה לומר: כמה אירוני שאתה צריך להמתין לאירוע טראומטי כדי להבין שאוהבים אותך, ובאוזני כבר מצלצל המשפט הצפוי: אלה החיים. אבל אם אלה הם החיים,לפעמים יש בהם גם יופי.  על גרי אקשטיין

שלמה ארצי ותסלם שרים גרי אקשטיין

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות