הזמן שבינינו

נעמה אתל

מילים: חגית גרובגלס לחן, עיבוד והפקה: איתי זילברשטיין ומאיר עמר
3.5/5

שגרת יחסים ("נפגשים במטבח, את שואל מה חדש"… מתיישב בכבדות על ספה בסלון, מדליק טלוויזיה, פותח עיתון … לא שואל אותי מה שלומי") מובילה אל מצוקתה ביחסים איתו.. הנתק שבינה-בינו. אי יכולת להבין מה בראש שלו. עושה הרבה פעולות, אבל על פעולה אחת פוסח למגינת ליבה – להביט לה בעיניים. והיא אינה מבינה מה עבר לו בראש שהוא מתעלם.
עוד טקסט על יחסים לא פתורים שמנסה להתרומם, אבל נשארים בגובה נמוך. לנעמה אתל (לשעבר – "חמסה") יש כוונות טובות, אבל הביצוע הבינוני שלה כמו המנגינה והעיבוד הפופ השגרתי לא הצליחו לייצר יותר מאשר שיר קליט הסובל משגרתיות יתר, ממש כמו שגרת היחסים הבלתי פורים שנעמה שרה עליה. קול לא גדול שלוקח על עצמו ביצוע רגשני גדול מדי.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

9 תגובות

  1. שיר טוב קול יפה אתם פשוט לא יודעים לפרגן ובחיים לא תדעו זמרת מתחילה שרוצה להצליח גם אם זה לא השיר הכי טוב ששמעת למה לקטול בצורה כזאת מגעילה ?כמובן שהתשובה ידועה נותנים כח ביד לאפסים שאם לא היו להם פרוטקציות לא היו מגיעים למצב של לתת ביקורת בכלל .ועד שיוצא להם משהו הריי זה חייבת להיות ביקרות הורסת ולא בריאה כזאת .לאן נעלמה הביקורת הבונה תמיד לחפש להוריד את האומן לקרשים תתבישו לכם בגלל זה ורק בגלל זה יש לנו 10 אומנים אולי שמצליחים בארץ בגלל אנשים כמוכם (הכל לגבי המבקרים )

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות