ממשיך להסתובב

המועדון

מילים ולחן: רועי דותן ונועם ורדי הפקה מוסיקלית: המועדון
4/5

אהבה – עד שהיא לא מגיעה, אין מאמינים שהיא קיימת. הבנאדם היה כבר אכול יאוש, נשבר לו מהכל, ואז היא מגיעה בכמויות אפילו גדולות מדי:  "קיבלתי יותר ממך עכשיו אני משחרר", יענו מרגיע.  רועי דותן מנסה לשדר את המית הלב באמצעות הרכב החדש. עוד שיר פופ נולד. לא משהו דרמטי, אבל כתוב בסדר – ללא צרימות. רביעייה שמתיישרת על מסלול אמצע הדרך במנגינה ובקצב פשוטים, מתכוני סוונטיז. רועי דותן אינו הזמר שיגיע לגמר כוכב נולד. בפתיחת השיר קולו נשמע קטן, ורק בהמשך משתלב בהרמונית השירה, בתזמור הפופ-פולק-רוקי הקולח ומנעים האוזן הזה. "המועדון" פותחת את שעריה ללא יומרות של חדשנות ואלטרנטיבה, וזה בסדר.
הרכב שזקוק לתדלוק של להיט ועוד להיט, כדי שיעלה על אוטוסטראדת ההצלחה. לפי איכות המוצר שהגיע – גם עטיפת הקרטון המעוצבת – יש כאן כוונות הגשמה רציניות.

 

מכניסה לרחובות/ שאין מהם יציאה/ מיציאה למקומות/ שאין בהם נחמה/ מלנסות להבין נמאס לי// מלנסות להכיר/ מלרקוד ולשיר/ מלתכנן/ מגדלים באוויר/ מלנסות להסביר/ נשבר לי//

עד שהגעת ולקחת לי את הלב/ חשבתי לעצמי/ שלי זה לא יקרה/ לא מאמין/ כמה זה כואב/ מרגיש את זה בפנים/ אבל ממשיך להסתובב// לא רציתי בכלל/ אבל קיבלתי יותר/ מדי ממך/ עכשיו אני משחרר/ ונותן לעצמי  להיות שוב/ כמו שהייתי//

עד שהגעת ולקחת לי את הלב/ חשבתי לעצמי/ שלי זה לא יקרה/ לא מאמין/ כמה זה כואב/ מרגיש את זה בפנים/ אבל ממשיך להסתובב.

 

 

 

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. יפה שמפרגנים פה להרכבים חדשים. הבעיה היא שאין טעם לפרגן ברוב גדול של המיקרים, כמו כאן. הרי גם ככה התחום הזה קשה מנשוא גם לאומנים שכבר "עשו את זה". לא כל שכן להרכב שולי ולא ממש מעניין כמו זה ( וכמו זה שמתחתיו ).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות