שמלת כלולות

רינת בר

מילים: צ'ולי זכאי. לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: שי ראובני
2.5/5

שלחו אלי את מצעד ההורדות של סלקום. "רינת בר מותירה גם את משה פרץ מאחור", אמרה ההודעה. משום מה לא התרגשתי. אבל אתם יודעים – הסקרנות. איזה שיר הצליח "לעבור" את משה פרץ? אני פותח את המצעד של סלקום. בראש "ג'ונגל" של אייל גולן.  דודו אהרון – מקום שני. ליאור נרקיס חמישי. אחר-כך בר.

בר צועדת כבר לקראת אלבום שביעי. רק היום היא מסומנת לפי דף היח"ץ כ"ההבטחה הבאה של המוסיקה הים-תיכונית"? נו, אחרי שבעה אלבומים חייב לזוז משהו.  בית ההפקות של שי ראובני נרתם למשימה. מה הכי בטוח לסלולר? שיר חתונה כמובן. מה יש בשיר? שמלת כלולות לבנה, נשיקה מתוקה, והנה היא כבר מקודשת לו, ושאלהים ישמור אותו ויאיר דרכו, היא אוהבת מאושרת ומקודשת. ובכלל – שיהיה במז"ט.

שי מצ'ולי זכאי ומשי ראובני לרינת ולחתן-כלה. טקסט מסדרת העשר בשקל. שיאי הנדוש  והשדוף. קול בתולי נוגה מלא כוונה, לחן יפה, עיבוד מיתרים , פסנתר וקצב טוב, אבל מה לעשות שההתרגשות של רינת בר לא עברה אלי, לא רק מפני שהטקסט הוא קלישאה חבוטה על הנושא. גם הביצוע נשמע לי קלישאה. סלסולה של בר בסדר, אבל לא שכנעני כי היא "ההבטחה" של הזמר הים-תיכוני. בשביל לעבור את הרף של  שרית חדד צריך משהו ייחודי, ולי יש  הרגשה שבר נשארת טיפה מתחת, מנסה להיות כמו. חוץ מזה אם יורשה לי – עצה לבר: צאי משירי החתונות האלה. כבר שמעתי משהו שלך בעבר שמנסה לפגוע באותה מטרה. זה לא ממש יקדם אותך אומנותית. תביאי משהו מקורי משלך.

 

בשמלת כלולות לבנה

אני ניצבת מולך

נשיקה אחת מתוקה

אני שולחת לך

ומאושרת כל-כך

ומתרגשת כל-כך

ומקודשת לך

ומבקשת לך

 

שהאל הטוב ישמור אותך

ויאיר לך את דרכך

שאחיה תמיד כאן בשבילך

יחד במקדש אהבתך

 

במבט מלא אהבה

אני נסחפת איתך

בגופי בכל נשימה

אני אוהבת אותך

ומאושרת כל-כך

ומתרגשת כל-כך

ומקודשת לך

ומבקשת לך

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. רינת בר אחת הזמרות המוכשרות בארץ שגם כותבת ולמרות שבתעשייה חוסמים תחרות עים שרית רינת מצליחה בזכות הקסם שיש בה

  2. אין על רינת יבוא היום ותפרוץ הגדול עם ימשיכו לנהל אותה נכון היא תחליף את שרית חדד במהירות רינת מזמן היתה צירכה להיות במקום של שרית חדד כיף שהשיר מצליח וכיף לשמוע את קולה המרגש והחם שרק תצליח
    בגדול

  3. לא חושב כמוך – אבל סבבה זו דעתך
    אני חושב שזה שיר מקסים. נכון זה על חתונה. נכון יש גם שמלה, אבל עדיין מרגש ומקסים
    דני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות