עם דור דקל Compiled By Dor Dekel

ליין אאוט Lineout 2

פונוקול אלבום כפול
4/5

הקשבתי לאוסף לקראת חצות 31.12.2009 . ידעתי שאלה הצלילים שיעבירו את המבלים בהמוניהם לעשור הבא. ניסיתם לשמוע מוסיקת ביטים אלקטרונית מהכורסה. מערכת טובה – חוגגת. תענוג. אבל שני דיסקים גדושי סאונדים לרחבות בתנוחת ישיבה? הגזמתי. משעמם ברמות.

בסי.די 2 באמצע הרצועה הראשונה Sidekick – Deep Fear  מגיע קטע שירה פיוטי בליווי כינור שמעניק לאיזה 30 שניות תחושה שאפשר גם במוסיקת רחבות לשבור קונספט. גם  ב – Arno Cost של Cyan קטע שני בסי. די 2 גיליתי כניסה מאוד מיוחדת של קלידים –  מקצב ריקודי אירי משהו. פה מורגש ראש של מוסיקאי.

ליין אאוט 2 עם דור דקל מרדיוס FM100 לוקח למיטב להיטי הקלאב דאנס של הקיץ. דיוויד גואטה עם קיילי רולנד פותחים ב – When Loves Takes Over. בהמשך – DNM feat Jade, גם Bob Sinclar Feat The Sugarhill Gang. וגם הכוחני-מדליק הזה Chris Kaesar  שצורח Who's in the House. הרמיקס של דור דקל ל – Smack Snack של Terry Poison. הלאה: Party People  של Ralvero, צליל אלקטרו-אפרו למפגני דאנס וירטואוזים. גם פול ואן דייק: זה נקרא For an Angel 2009. וכרגיל בין השיטין הוא משחיל מוסיקה קצת אחרת. Rustler לוקח ל"מסביב לעולם" בדנסוס הזוי, שיש בו האטות מעניינות.

אלה דוגמיות. הלטיני הסוחף מגיע עם Ian Carey feat Craig Smart. קטע מס. 9 Feel So High של Hardwell – מציג שילוב יפה בין פופ לקלאב.

בטח שמותר לשאול מה ערך מוסיקלי יש לכל המקבץ הזה? אקבל גם – "אין" כתשובה. מצד שני – פונקציונאלית, אנשי מכונות הסאונד ומתמחי הרמיקסים ימשיכו לתת תשובות הולמות את צרכי הרחבות והקלאבים. תשובת הליין אאוט מקבלת ציון גבוה בשל צלילים סופר-מקצועיים במסגרת הז'אנר. דיסק כפול כזה – ודפקת מסיבה איכותית לתוך הלילה. 


בתמונות מלמעלה: דור דקל, בוב סינקלר, כריס קייזר, פול ואן דייק, הרדוול.

 

Line Out 2 Compiled By Dor Dekel

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. מעניין מה דעתך על האוסף החדש של צחי אלבו שיצא בפונוקול
    לדעתי אוסף הדאנס הכי טוב שיצא בשנים האחרונות

    ערן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות