חזקה יותר עם כל דמעה Stronger with Each Tear

מרי ג'יי בליג' Mary J Blige

הליקון
4/5

דיוות הריתם נ' בלוז אינה לוקחות סיכון: מרי רתמה לאלבום האולפן התשיעי שלה של כוכבים  – מפיקים ומשתתפים T.I רודני ג'קינס, דרייק, דארקצ'יילד, סוויז ביטז, שון גארט, פולו דה דון, טריקי סטיוארט, The-Dream, סטארגייט, Ne-Yo.

ברור שרף הציפיות מתרומם. אחרי 12 שירים, אפשר לומר – אלבום ריתם נ'בלוז עכשווי,  קשה לקבוע אם המשובח ביותר שלה עד הלום, הוא אינו מכיל להיטים הורסים, אבל ללא ספק עתיר חומרים משובחים. אין שום ספק – בליג' אחרי שני אלבומים של דריכה במקום, מנסה כיוון מוסיקלי עכשווי יותר. מוותרת על מטען בלדות טיפוסי, סומכת יותר על הגרוב ההיפ הופי ועל דאנס.
The One בשיתוף הראפר דרייק ובליווי מחיאות כפיים קצובות והרמוניות הוא דוגמה לצליל עכשווי לרחבת הדאנס. זה אינו קו אחיד באלבום. שיר מס. 9 We Got Hood Love מציג בלדה קליטה ועיבוד לפסנתר וכלי מיתר, בנוסחים הסול ריתם נ' בלוז הותיקים, שיר על מסירות באהבה השונה מהנושא המאפיין אות רוב  שירי האהבה העוסקים בשברון.
I Am – ריתם נ' בלוז היפ הופי- פופי מיינסטרימי מובהק, אולי הקטע המשובח באלבום. קולה של בליג' כאן בשיאו. Each Tear – מידטמפו, מנגינה יפה, עיבוד ווקאלי עשיר – שיר המציע לאישה ללמוד שיעור מכאב הלב שלה. אלבום של צבעים וסגנונות, אולד וניו סקול, ההיפ והפופ, משנה כיוון משיר לשיר – אבל בהפקה מוסיקלית מהוקצעת שמצליחה להשאירו מלוכד. דוגמיות הסאונד מדגימות את הפנים המוסיקליות של בליג' כיום.

 

1. Tonight

2. The One (Featuring Drake)

3. Said And Done

4. Good Love (Featuring T.I.)

5. I Feel Good

6. I Am

7. Each Tear

8. I Love U (Yes I Du)

9. We Got Hood Love (Featuring Trey Songz)

10. Kitchen

11. In The Morning

12. Color – From The Motion Picture Precious: Based On The Novel "Push" By Sa

Mary J Blige – Stronger with Each Tear

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות