מסיבת עיתונאים

אליסון מוייה בישראל

0/5

ככה לא מתנהגת דיווה. איזו סימפטית. יכול להיות שהיא לא הייתה מעולם דיווה? יכול להיות שהיא נשארה בת כפר אנגלית ממחוז בסילדון שבאסקס, למרות שמכרה 20 מיליון תקליטים ואלבומים והתגרשה משני בעלים?
טוני פיין האגדי ירה לעברה איזה שמונה שאלות ברצף. והיא כאילו  קיבלה שאלותיו מראש והשיבה  8 תשובות בצרורות, מהיר מאוד, חתוך מאוד, ככה שמסיבת העיתונאים הסתיימה מוקדם מהצפוי.  לא נשארו שאלות…
מסיבות עיתונאים עם כוכבים מחו"ל די משעממות. הקפה והעוגיות לפעמים יותר מעניינים. אז ניגשתי בסוף המסיבה לשאול אותה אם תשיר לכבודי את That Old Devil Called Love של בילי הולידיי. אליסון מוייה השיבה בנימוס ובחיוך שובה לב. כן היא הולכת לשיר את בילי הולידיי.  
אני ממשיך להתרגש מכך שחולון בחרה לארח את מי שהייתה אחת מאלילות האייטיז שלי. גם מריאן פיית'פול הגיעה ממש לפסטיבל הזה – פסטיבל אישה.  גם די די ברידג'ווטר. האם זה המוטו של חולון – האייטיז? מוייה ממש לא מתגעגעת לאייטיז. הוא אומרת לי: אני מעדיפה כיום שירים, לא תקופות. זה ישתקף ברפרטואר שהיא תגיש. בילי הולדיי, ז'אק ברל. "אני ממש לא מחשיבה את שנות השמונים כתקופה הטובה ביותר שלי. לא תמיד התקופה שבה את עושה הכי הרבה כסף היא התקופה שבה את עושה את המוזיקה הכי טובה"
כשלושים שנה עברו מאז הטכנו פופ האנגלי של יאזו והלהיט הענק Don't Go. "תמיד הרגשתי שמדובר בפרויקט לא גמור, לכן הסכמתי לחזור להופיע עם וינס קלארק לפני שנתיים, ברגע שהוא פנה אליי", היא מספרת ומוסיפה שהיחסים איתו היו על בסיס מקצועי בלבד. "זה מוזר, הכרתי את שלושת החברים האחרים בדפש מוד, כי גרתי בשכנות לאחד מהם ולמדתי בכיתה עם השניים האחרים, ודווקא את וינס הכרתי הכי פחות, אבל הוא זה שפנה אליי כדי שאקליט איתו גרסת דמו. הסכמתי בלי שידעתי מה זה בכלל דמו, וחברת התקליטים כל-כך התלהבה מהתוצאה וביקשה שניכנס לאולפן".
מאז הספיקה להיות כאן פעם אחת לצורך הקליפ Love Resurrection מתוך אלבום הסולו הראשון שלה Alf. היא צוחקת בקול רם כשהיא נזכרת בביקור אז בשוק: "מישהו ביקש להצטלם איתי ועם בעלי הראשון שהיה איתי בביקור בארץ, ותוך כדי הצילום הרגשתי איך היד של הבחור מלטפת לי את הישבן"

אליסון מוייה – מסיבת עיתונאים

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות