סיסטרוורלד Sisterworld

ליירס Liars

הליקון
4/5

הדיסק נפתח בכוראל כמו כנסייתי,  צלילי צ'לו ושירה מלודית להפליא מלאת כאב שאינה מרמזת על מכת הדציבלים בהמשך. השיר Scissor מגיע בפתחו אלבום חמישי של הרוקרים האמריקנים, ולאוהבי ההגדרות יש שפע אפשרויות, שאינן מובילות למסלול אחד. למשל: אוונגרד פוסט פאנק אקספרימנטאלי – שילוב של מטאלי, קצב Punk ו – ארט רוק המזוהה עם krautrock, ז'אנר רוק אוונגרדי גרמני. דאנס-פאנק. במילים פשוטות: להקשיב בלי לנסות לסווג.
כמעט כל קטע מיוחד במורכבותו. השירה נשמעת לעיתים רוחות רפאים כוראליים. האווירה קודרת, ספוגת מתח. מישהו הזכיר את Freak Out! של Mothers of Invention של פרנק זאפה מהשישים.
Liars הוא טריו  המורכב מאהרון אמפיל (Aaron Hemphill) – הקשה, גיטרות, סינתיסייזרים, ג'וליאן גרוס (Julian Gross) – תופים ואנגוס אנדרו (Angus Andrew) יליד פיליפינים – שירה וגיטרה.
את הדיסק מתארים חברי הלהקה כ"מדיטציה על "חללים מתחלפים" ו"מערכות תת קרקעיות שמסייעות לאנשים לשמור על זהות בעיר כמו לוס-אנג'לס". 
המוסיקה משדרת לעיתים חרדה. תקשיבו ל – Scarecrows On A Killer Slant – "דחלילים במדרון רצחני". טעון, מסעיר, דרמטי. הורור שאו. לוס אנג'לס במובן האפוקליפטי. I Still Can See An Outside World – מכניס לתחושה קלאוסטרופובית. קשה לחשוב על אלבום עם כל כך הרבה אלמנטים לא אחידים שבכל זאת נשמע קוהרנטי. 

Scissor
2. No Barrier Fun
3. Here Comes All The People
4. Drip
5. Scarecrows On A Killer Slant
6. I Still Can See An Outside World
7. Proud Evolution
8. Drop Dead
9. Overachievers, The
10. Goodnight Everything
11. Too Much Too Much

Liars Sisterworld

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות