3 מילים Three Words

Cheryl Cole שריל קול

הליקון
4/5

בדיסק הבכורה של חברת Girls Aloud מנשבות רוחות פופ רעננות עתירות ריתם נ'בלוז. Will I Am מצטרף אליה בשיר הפותח "שלוש מילים"  ובעוד שני שירים, ביניהם הסינגל השני באלבום – Heartbreaker. בין המפיקים באלבום Syence, שעבד עם ביונסה, Fraser T Smith ששיתף פעולה עם ג'יימס מוריסון, ובין 11 השירים – גם הסינגל הראשון מתוך האלבום Fight For This Love, שהוא אחד המכירים ביותר של 2009.
במקום להלאות, נאמר מיד שהגברת המאוד מדוברת עשתה אלבום פופ ברמת קלילות נסבלת. קצבי מכונות תופים שטוחים חוברים לצלילי קלידים תוססים, וקולה הסינתטי של קול שמשרת את מטרת ההפקה הקליטה והמחניפה.
מילים: צרות של הבינו-בינה. מספרים שהשירים נכתבו על רקע אישי מאוד. "אנחנו רבים המון, כמעט בכל נושא… היזהר בדבריך, מפני שאני מנסה להישאר איתך"… (השיר Make Me Cry) ב – Rain On Me היא שרה: "לא אברח … כי אם אתה חושב שאני חלשה, אז זה הופך אותי חזקה"… Happy Hour – עוד שיר שהוא מטפורה על יחסי הדחייה-משיכה המשולים להתמכרות. שיר פופ מהמשובחים בדיסק. האספקט הדאנסי של Heaven בשיתוף will.i.am נשמע יותר עדכני אבל גם טיפה יותר שטוח. כנ"ל Heartbreaker המסיים שבו will.i.am הוא האיש המרכזי ושריל קול מסתפקת בקולות רקע. 
אלבום פופ באוריינטציה ריתם נ' בלוזית, מאוד קליט וידידותי למשתמש. האם היא יוצאת מהאלבום משובחת יותר מאשר המוסיקה של Girls Aloud בהפקת Xenomania? לא בטוח. ועדיין כנאמר – רמת הקלילות הנסבלת והמשובחת.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות