ההופעה

ארט ברוט Art Brut

בארבי ת"א
3.5/5

אדי ארגוס מציע לכם להקים להקה. למה? יהיו יותר תקליטים בחנות התקליטים. חוץ מזה, להקת רוק זה פאן. תסתכלו על ארט ברוט כמה פאן יש להם על הבמה. אולי תקימו חנות תקליטים.
ארט ברוט אכן עושים הרבה פאן וגוד טיים. לא חשוב שכמעט שום שיר שלהם אינו מוכר, אבל כאשר אתה מוגדר "אינדי" – מותר לך גם לצרוח רוקנ'רול  לא מוכר ממש בתוך הקהל. ברור מהשיר הראשון, שארט ברוט היא כמעט הצגה של איש אחד – אדי ארגוס, שמציע גם טקסטים שנונים בתיאטרון לגמרי אישי בסגנון שאם מתעקשים על הגדרה  – זה משהו כמו פאנק מעורב הרד-רוק. מי שיגיד "אלטרנטיב" – אסלח לו.
הקהל לפי הקפיצות – אהב. צעקות, ריקודים,  פיזוזים. בחור נישא על כתפי חבריו מעלה ונבלע מטה. אחר עלה עם כוס בירה כדי למסור אותה לחבר ממש מתחת לאפו של ארגוס, והוצא מיד ע"י איש הבמה של ברוט. לא בטוח שהוא הקשיב למשפט כמו Modern Art…makes me…want to rock out!” אמנות מודרנית עושה לי חשק לעשות רוק. זה מה שהם עושים.
זה אגב השיר שגרם לאדי לרדת אל הקהל ולספר סיפור על ביקור במוזיאון ואן גוך באמסטרדם.  אטרקציה בתוך הקהל. במקרה אחר הוא השתמש בכבל של המיקרופון כחבל קפיצה.
שבעים דקות של שירים מכל אלבומיהם (ראו רשימת שירים למטה) בהמשך מסע הפרומו ל – Art Brut vs. Satan. צריכים גם לספוג את הספורים המוזרים שלו. אפרופו The Passenger, הוא חשב שהשיר הזה של איגי פופ הוא על נסיעה באוטובוסים וברכבות ועל כמה שהוא התאכזב כששמע שהשיר הוא על נסיעה במושב האחורי של לימוזינה תוך כדי נטילת הרואין. ארגוס הבטיח לתקן את  המעוות ולבצע את גרסת האוטובוסים והרכבות של ארט ברוט. והיא הגיעה. הגיעו גם DC Comics and Chocolate Milkshakes ו – Pump up the Volume המזוהים עם ארט ברוט. על הבמה הוציאו לפועל נוסחת פאנק רוק מהוקצעת. משמאלי ניגנה בס כמו שבס פאנק צריך להישמע Freddy Feedback המחויכת. והיו שם גם Jasper Future שעל הגיטרה והקולות, עושה מיני פרצופים לבטא את הצלילים שהוא מנגן, Ian Catskilkin בגיטרה, Mikey Brewer שעל התופים.
מצד אחד ארגוס הוא כמעט כל מה שרציתם מפרונטמן – רוקר רעשני עליז עם כל המניירות, האנרגיות, התיאטרליות, הרכב פאנק רוק משובח.  אבל מוסיקלית Brit Pop חד-גוני, רוב הזמן לא ממש עשה לי את זה.

שירים
Formed a Band
My Little Brother
Summer Job
Bad Weekend
Demons Out
Modern Art
Rusted Gun of Milan
What a Rush
Emily Kane
Slap Dash
Pump up the Volume
Alcoholics Unanimous
Moving to LA
The Passenger
DC Comics
Positively 5th Street
Good Weekend
Direct Hit
Bang Bang Rock and Roll
Post Soothing Out

ארט ברוט Art Brut קטעים מההופעה

Art Brut – Live at the Barby Tel Aviv

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות